"Elif" odcinek 703. Birce kłóci się z Yunusem. Reyhan traci przytomność w windzie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Kerem zacięli się razem w windzie. W 703. odcinku "Elif" młody Haktanir dowie się, że dziewczyna słyszała jego wypowiedź na jej temat i będzie próbował się wytłumaczyć. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 703. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 703. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) kupił Reyhan (Çagla Şimşek) skrypt z ćwiczeniami, którego potrzebowała, ale kiedy dziewczyna dowiedziała się, że to prezent od niego, postanowiła mu go zwrócić. Później razem zacięli się w windzie. Birce (Burcu Karakaya) nie poddaje się i robi wszystko, żeby pokazać Yunusowi (Cenay Türksever) swoje projekty.

Kerem daje Reyhan prezent. Razem zacinają się w windzie! Zobacz więcej

W 703. odcinku serialu "Elif" Birce broni swoich projektów i oskarża Yunusa o nieludzkie traktowanie innych. Kiedy zdruzgotana ma już opuścić firmę, Yunus daje jej szansę na wykazanie się. Kerem dowiaduje się od Reyhan, że dziewczyna słyszała fragment jego wypowiedzi. Próbuje się tłumaczyć.

Emirhan jest przygnębiony brakiem szkolnej wyprawki. Zdesperowana Jülide (Melis Koç) postanawia podjąć się pracy na zmywaku. Tülay (Derya Şen) ma coraz więcej pracy w sklepie. Şafak (Ugur Özbagi) przypadkiem dowiaduje się, że Emirhan jest sierotą. Hümeyra (Berna Keskin) urządza wystawną kolację z nadzieją, że mąż (Murat Prosçiler) wybaczy jej poranny nietakt.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiki (gość)

    Melek i elif zgina na sam koniec!

    16.04.2020 20:43
  • Michał (gość)

    Połowa Domownikòw Jest Lepsza I Połowa Obesrana Vildan i Tarik z Humeyra ???

    08.04.2020 23:35
  • Michał (gość)

    Połowa Domownikòw Jest Lepsza I Połowa Obesrana Vildan i Tarik z Humeyra ???

    08.04.2020 23:35
  • Michał (gość)

    Połowa Domownikòw Jest Lepsza I Połowa Obesrana Vildan i Tarik z Humeyra ???

    08.04.2020 23:35
  • Michał (gość)

    Wy*****olcie humeyra Vildan I Tarik Powinni Mieć Wpierdol Za Uprowadzenie ???

    08.04.2020 23:29
  • Michał (gość)

    Nigdy w Życiu

    08.04.2020 23:24
  • Michał (gość)

    Nigdy w Życiu

    08.04.2020 23:23
  • Buzia (gość)

    Trochę dziwny ten scenariusz, nawet dziecko ma inny rok myślenia i kiedy w końcu zmartwychwstanie Melek, bo z tego starego filmu to nie zostało prawie nic

    08.04.2020 13:52
  • Renata (gość)

    Jakie społeczeństwo pisowskie takie i filmy...na TVP...

    08.04.2020 07:58
  • Tarik (gość)

    Dlaczego ta Macide nie wie jak wygląda Elif, nikt nie pyta o dokumenty o nazwę miejscowości Gd, zie mieszkała to jest chore boże pomusz ciągle tak mówią , powinien im pomóc w myśleniu całą rodzi a dziwna potrzebują psychologa wszyscy to nie wstyd.

    07.04.2020 20:08
  • To ja! (gość)

    Cały czas przemoc w tym filmie, nic pozytywnego :) :) :) Elif sztuczna od samego początku , już dawno powinna powiedzieć prawdę !!!

    07.04.2020 19:14
  • Pyziolek (gość)

    Niestety Elif i Melek przeżyją atak atomowy, uderzenie komety w Ziemię, wybuch słońca i powstanie Supernowej. Dopiero, jak Czarna Dziura je wciągnie, serial się zakończy, bo stamtąd nawet światło się nie wydostaje. Tak nam dopomóż Allahu.

    07.04.2020 00:17
  • Adam (gość)

    Beznadziejny film

    06.04.2020 20:43
  • Ja (gość)

    Patrzę ten film od niedawna ale bardzo mi się podoba. Jak dla mnie fajnie nagrany ale szkoda, że tak szybko się kończy.

    06.04.2020 19:20
  • Bożena (gość)

    Elif, co za barbarzyński film nie wiem czy to fantazja czy fabuła na faktach. Bardzo dużo zła, przemocy jest pokazane i to w stosunku do dziecka przez osoby dorosłe. Czemu ma to służyć jako przestroga czy dla podziwu.

    06.04.2020 17:47
  • Teresa Romanowa (gość)

    Elit to mój ulubiony serial.Oby trwał jak najdłużej bez przerw na wyczyny sportowe.Te mogą być transmitowane na kanałach sportowych.

    06.04.2020 17:22
  • Bonaventura (gość)

    Bardzo nierówna gra aktorska. Znakomita Inci i całkowite beztalencie Elif !!! Scenariusz sprawia wrażenie jak by był pisany na kolanie w poczekalni dworcowej. Ale mimo to wciąga widzą i oglądamy !!!

    06.04.2020 17:06
  • Ania (gość)

    Elif żyje i żyć będzie