"Elif" odcinek 706. Plan Tarika i Vildan nie powodzi się! Elif bierze udział w rodzinnej kolacji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik zlecił Vildan doprowadzenie do tego, aby Reyhan i Elif zniknęły z rezydencji. W 706. odcinku "Elif" okaże się jednak, że ich plan spalił na panewce. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 706. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 706. w piątek, 10.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Wykonująca polecenia Tarika (Murat Prosçiler) Vildan (Özge Yildirim) zepsuła pączki, które przygotowywała Reyhan (Çagla Şimşek). Kiedy okazało się, że są one nie do zjedzenia, Macide (Nur Gurkan) wściekła się.

Vildan zastawia pułapkę na Reyhan. Udaje jej się podburzyć Macide przeciwko niej!Zobacz więcej

W 706. odcinku serialu "Elif" Macide wybacza Reyhan niemiłą sytuację z pączkami. Vildan jest wściekła, obawia się reakcji Tarika. Decyzja matki nie podoba się również Hümeyrze (Berna Keskin), która nie może już znieść obecności Reyhan i Elif (Isabella Damla Güvenilir). W obronie dziewczyny staje Kerem (Nevzat Can). Tymczasem Macide zaprasza Elif na kolację przy rodzinnym stole. Hümeyra i Tarik są wstrząśnięci tą sytuacją. Tarik daje Vildan ostatnią szansę na pozbycie się Reyhan.

Leman (Parla Şenol) dowiaduje się, że kobietą, którą widziała z Şafakiem (Ugur Özbagi) jest Jülide (Melis Koç). Ku niezadowoleniu Tarika, Kerem uczestniczy w spotkaniu zarządu spółki. Na domiar złego w tym samym czasie w holdingu pojawia się Zafer, który naciska Tarika na podpisanie ich umowy.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hanik (gość)

  Oglądam ten serial od początku ale coraz bardziej jestem zawiedziona. Tych tragedii już za dużo i ile może znieść zastraszania dziecko. Czy coś dobrego zobaczymy jeszcze w tym filmie? ??

  11.04.2020 17:22
 • Uwaga,uwaga. (gość)

  Jeszcze trochę,a tarik nasra vildan na łeb i każe elif zlizać. Tak wyglądają tureckie seriale. Celowo imiona z małych liter!

  10.04.2020 18:02
 • Gucio (gość)

  Flaki z olejem ! Melek zyje Bedzie sie ciaglo i ciaglo!!!

  09.04.2020 23:06
 • Piotrowski (gość)

  Reyhan i Elif Nie odejdą ja wiem vildan zatruła wasze ciasto robicie pączki mam zdjęcie

  09.04.2020 09:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×