"Elif" odcinek 707. Hümeyra przechodzi załamanie nerwowe! Leman odwiedza Jülide [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik obiecał żonie, że wyjadą razem na wakacje. W 707. odcinku "Elif" okaże się jednak, że mężczyzna znowu zmieni plany. Tego będzie już dla Hümeyry za dużo. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 707. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 707. we wtorek, 14.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ku niezadowoleniu Tarika (Murat Prosçiler), Kerem (Nevzat Can) wziął udział w spotkaniu zarządu spółki. Na domiar złego w tym samym czasie w holdingu pojawia się Zafer, który naciska Tarika na podpisanie ich umowy. Leman (Parla Şenol) dowiedziała się, że kobietą, którą widziała z Şafakiem (Ugur Özbagi) jest Jülide (Melis Koç).

Plan Tarika i Vildan nie powodzi się! Elif bierze udział w rodzinnej kolacji!Zobacz więcej

W 707. odcinku serialu "Elif" podekscytowana Hümeyra (Berna Keskin) nie może doczekać się wyjazdu. Tarik spotyka się w firmie z Zaferem, którego przedstawia Keremowi jako nowego dostawcę materiałów. Yunus (Cenay Türksever) zaczyna coś podejrzewać.

Kiedy w ostatniej chwili Tarik odwołuje wspólny urlop, Hümeyra wpada w szał i przechodzi załamanie nerwowe. Leman odwiedza Julide. Dowiaduje się, że Emirhan jest jej synem, a dziewczyna jest wdową. Postanawia, że nigdy nie dopuści do związku Şafaka z Jülide.

Kim są nowi bohaterowie tureckiego serialu? Reyhan będzie nową mamą Elif? Co z Melek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lila (gość)

    A co się stało że yusow i melek zmarła po ślubie ?

    14.04.2020 13:00
  • Gość (gość)

    Czy to tylko jeden program w telewizji nikt nikomu każe oglądać a jak krytykuja to znaczy że oglądają t o poco ta godka

    13.04.2020 18:07
  • Justyna (gość)

    A gdzie Selim?gdzie Zeynep?a Pani Alie?

    13.04.2020 16:28
  • Kamil (gość)

    A gdzie Selim?gdzie Zeynep?a Pani Alie?

    13.04.2020 16:27
  • Maria Jolanta (gość)

    Jaki poziom tego serialu chyba każdy widzi,nawet jego entuzjaści.Problem jest epatowanie okrucienstwem( znęcanie i zastraszania dziecka, tu pada pytanie czy dla rodziców,opiekunów liczy się tylko kasa,że jest zgoda na tę długotrwałą rolę), brak pomysłów na wartka akcje, ciągle powtórki,niekończące się porwania, intrygi itd,itd. Scenarzystów reżysera w pewnym sensie rozumiem:pieniądze,forsa.

    13.04.2020 10:44
  • Luz (gość)

    Ludzie więcej luzu!!! gorszy jest wirus Covid 19 a nie te negatywne opinie o tym najgorszym serialu jaki ujrzał światło dzienne, które oddają całą prawdę o tym kiczowatym serialiku. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego badziwia jakie serwuje TVP bo jest to miejsce na komentarze a stwierdzenie typu:"Barany,co tak źle piszą o filmie, niech nie ogladają" jest bardzo beznadziejne i słabiutkie jak ten bublowaty serialik.

    12.04.2020 17:12
  • Luz (gość)

    Ludzie więcej luzu!!! gorszy jest wirus Covid 19 a nie te negatywne opinie o tym najgorszym serialu jaki ujrzał światło dzienne, które oddają całą prawdę o tym kiczowatym serialiku. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego badziwia jakie serwuje TVP bo jest to miejsce na komentarze a stwierdzenie typu:"Barany,co tak źle piszą o filmie, niech nie ogladają" jest bardzo beznadziejne i słabiutkie jak ten bublowaty serialik.

    12.04.2020 17:12
  • Luz (gość)

    Ludzie więcej luzu!!! gorszy jest wirus Covid 19 a nie te negatywne opinie o tym najgorszym serialu jaki ujrzał światło dzienne, które oddają całą prawdę o tym kiczowatym serialiku. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego badziwia jakie serwuje TVP bo jest to miejsce na komentarze a stwierdzenie typu:"Barany,co tak źle piszą o filmie, niech nie ogladają" jest bardzo beznadziejne i słabiutkie jak ten bublowaty serialik.

    12.04.2020 17:11
  • Endriu (gość)

    Barany,co tak źle piszą o filmie, niech nie oglądają

    12.04.2020 12:55
  • Elifka (gość)

    Fajny serial chociaż trochę się ciągnie.

    11.04.2020 22:43
  • Ola (gość)

    Małek żyje już niedługo będzie pracowała w domu gdzie mieszka Elif.

    11.04.2020 22:41
  • Okropność (gość)

    Serial ten to dno dna. Autor scenariusza to dewiant. Drugi dewiant to reżyser, który zdecydował się kręcić taki serial. Trzeci dewiant to Kurski, który kupił to gówno. Każdy następny to ten któremu ten gówniany serial podoba się i w ogóle ogląda. Kurski ma nas za debili,którzy łykną taki chłam. A są tacy którzy łyknęli!!!

    11.04.2020 20:08
  • elif (gość)

    Ten serial jest tak głupi, że jednak trzeba go oglądać.

    11.04.2020 18:23
  • Nie mo (gość)

    Zna go

    11.04.2020 17:13
  • Zawiedziona (gość)

    Kiedyś jeszcze coś się działo ,teraz to same nudy,jak można dziecku fundowac taka traume

    11.04.2020 09:02
  • Anna (gość)

    Spadaj ja gościu pod most

    11.04.2020 05:19
  • Ala (gość)

    Teraz ten film w ogóle bez Melek jest jakiś nie taki co to za nowi aktorzy urwali się nagle z choinki i nikt nie wie po co tak przecież ten film nie nadaje do oglądania. Beznadzieja... Nie ma na kim oka zawiesić

    10.04.2020 22:34
  • To ja. (gość)

    A gdzie kuwa jest Arzu?

    10.04.2020 15:35
  • Boska v (gość)

    Czekam co dzień na ten film atu co dzień to samo, bieda z nędza się zeszła i i państwo nic nie robi gdzie jisus się podział i melek dajcie trochę sensu film to nie jest nic wart. Zginęli w wypadku co dalej, dlaczego kupili taki beznadziejny film nic się nie dzieje cały czas to samo, żadnego innego wątku ile można to oglądać pozdrawiam tych którzy czekają tak jak ja na nowy wątek pozdrawiam

    10.04.2020 15:07
  • Aga (gość)

    Melek żyje