"Elif" odcinek 710. Kerem chce odnaleźć Reyhan! Dziewczyna pomaga zaatakowanej kobiecie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Hümeyra oskarżyła Reyhan o kradzież naszyjnika, dziewczyna została wyrzucona z domu. W 710. odcinku "Elif" Kerem postanowi ją odnaleźć. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 710. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 710. w piątek, 17.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra (Berna Keskin) oskarżyła Reyhan (Çagla Şimşek) o kradzież jej naszyjnika i wyrzuciła ją z rezydencji. Później Elif (Isabella Damla Güvenilir) powiedziała wszystkim, że to ona wzięła biżuterię. Stwierdziła, że chciała go tylko przymierzyć.

Elif twierdzi, że to ona wzięła naszyjnik! Opuści rezydencję razem z Reyhan?Zobacz więcej

W 710. odcinku serialu "Elif" Kerem (Nevzat Can) nie może pojąć, jak rodzina mogła oskarżyć Reyhan o kradzież. Postanawia odnaleźć dziewczynę i sprowadzić ją z powrotem do domu. Przerażona Birce (Burcu Karakaya) zamierza przerysować szkice Yunusa (Cenay Türksever). Udaje jej się skończyć pracę w ostatniej chwili. Tymczasem okazuje się, że zniszczone szkice wcale nie są potrzebne, dziewczyna może odetchnąć z ulgą.

Şafak (Ugur Özbagi) spotyka Jülide (Melis Koç) i Emirhana. Chłopiec mówi mu, że jego mama pracuje na zmywaku. Reyhan siedzi w parku, nie ma gdzie się podziać. Nagle dostrzega mężczyznę atakującego kobietę i próbującego odebrać jej pieniądze. Reyhan staje w obronie pokrzywdzonej.

Yunus, czyli Cenay Türksever to jeden z najprzystojniejszych tureckich aktorów! Gdzie jeszcze zagrał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nika (gość)

    Jak sie wam nie podobo nie ogladajcie i bzdur nie piszcie

    19.04.2020 08:35
  • Wladek (gość)

    NA TYCH Komentarzach siedza same tuki co robić nic nie mają

    17.04.2020 19:58
  • Wiktor (gość)

    Co jeden komentarz to lepsza ortografia do szkoly?

    17.04.2020 18:18
  • Nie oglądam (gość)

    Ten serialik to gniot nad gniotami. Bardzo prymitywny.

    17.04.2020 16:33
  • Cytryna (gość)

    Oglądam Elif od pierwszego odcinka , który był bardzo wzruszający i mam nadzieję oglądać go do ostatniego .

    17.04.2020 11:37
  • Cytryna (gość)

    Oglądam Elif od pierwszego odcinka , który był bardzo wzruszający i mam nadzieję oglądać go do ostatniego .

    17.04.2020 11:36
  • Kasia (gość)

    Serial bardzo mi sie podoba jest moim ulubionym seriale moglybybyc tylko dluzszy super Elif

    17.04.2020 10:08
  • Stach (gość)

    Lepiej seriale oglądać jak pisac na kazdych komentarzach pierdoły.

    16.04.2020 22:35
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP.

    16.04.2020 21:57
  • Gosc (gość)

    Trzeba nie mieć żadnych zainteresowań i pomysłu na życie żeby oglądać coś co się nie podoba. To jest choroba u niektórych tu komentujących.

    16.04.2020 21:51
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    16.04.2020 21:50
  • Wiki (gość)

    Jeszcze seril elif zobaczymy ok.roku..

    16.04.2020 20:08
  • Go (gość)

    Ja lubię ten film a teraz jak jest Reyhan i Kerem oni mnie rośmieszają fajnie grają i wogóle jest jakaś miłość między nimi

    16.04.2020 18:54
  • Go (gość)

    Przecież się pytała jej Reyhan o rodziców tylko trzeba dokładnie oglądać

    16.04.2020 18:50
  • Kaska (gość)

    Do// Kena ///nie oglądaj nie oglądaj a czy jesteś BIEDAKU PRZYMUSZANY ??? JAK TAK ,TO DZWON NA POLICJE

    16.04.2020 18:29
  • Wiesiek (gość)

    Wspaniała telenowela,taka poprostu fajna oglądam każdego dnia a jak nie mogę to sobie nagrywam.BRAWO JEST SUPER

    16.04.2020 18:27
  • Aleksandra (gość)

    Faktycznie niektóre odcinki są bez treści ale mi to nie przeszkadza i oglądam wszystkie a kto nie chce to nie musi.Po co się denerwować i głupoty pisać.

    16.04.2020 17:56
  • Alicja (gość)

    Ludzie piszecie bzdury serial jest dobry, tylko trzeba było oglądać od początku. Ile upokorzeń musiała przejść Elif ze swoją matką. Ogarniczcie się trochę czy oglądanie morderstwa i seksu to najważniejsze wątki filmu.

    16.04.2020 17:37
  • Dana (gość)

    To się chyba nigdy nie skończy...litości...

    16.04.2020 16:52
  • Sylwinka (gość)

    Wiem co czujesz Ja mam podobnie Śmiech na sali Reyhan 2 dni z domu dochodziła po niby kradzieży Jeszcze się oglądała Cała akcja ma być 5 minut A tu ciągną 5 odcinków

    16.04.2020 16:29
NowszeStarsze