"Elif" odcinek 711. Elif podsłuchuje rozmowę Tarika i Vildan. Kerem przyprowadza Reyhan do rezydencji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan została oskarżona o kradzież naszyjnika Hümeyry, a kiedy okazało się, że jest niewinna, Kerem postanowił ją odnaleźć. W 711. odcinku "Elif" Reyhan będzie w niebezpieczeństwie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 711. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 711. w poniedziałek, 20.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy Elif (Isabella Damla Güvenilir) powiedziała, że to ona, a nie Reyhan (Çagla Şimşek) wzięła naszyjnik Hümeyry (Berna Keskin), Kerem (Nevzat Can) postanowił odnaleźć Reyhan. Tymczasem ona dostrzegła mężczyznę atakującego kobietę i stanęła w obronie pokrzywdzonej.

Kerem chce odnaleźć Reyhan! Dziewczyna pomaga zaatakowanej kobiecie! Zobacz więcej

W 711. odcinku serialu "Elif" Elif przypadkiem słyszy rozmowę Vildan (Özge Yildirim) i Tarika (Murat Prosçiler), dowiaduje się, że celowo pozbyli się Reyhan, zrzucając na nią podejrzenia o kradzież. Dziewczynka zostaje przyłapana, a Tarik zakazuje jej mówić komukolwiek o tym, co usłyszała.

Kerem ratuje Reyhan z rąk wyłudzaczy i przywozi ją z powrotem do domu. Yildiz (Mediha Aydin) i Elif nie posiadają się z radości. Macide również cieszy się na widok dziewczyny i przekonuje ją, że powinna zostać. Hümeyra jest oburzona decyzją matki, a Parla (Seyda Bayram) obraża się na Kerema za to, że tak bardzo przejmuje się losem służącej.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Teresa (gość)

    Same czubki są na tych komentarzach jedna osoba za dziesieciu pisze jedna i ta sama

    19.04.2020 19:12
  • Wiktor (gość)

    Dan ok sto odcinkow jeszcze elif

    19.04.2020 11:18
  • Zrozumcie (gość)

    To jest miejsce na komentarze i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat tego beznadziejnego serialiku. Czy trudno to zrozumieć ??? Wpisy typu "jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda po co to krytykować" są bardzo słabiutkie jak ten prymitywny serialiczek.

    19.04.2020 11:12
  • Zrozumcie (gość)

    To jest miejsce na komentarze i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat tego beznadziejnego serialiku. Czy trudno to zrozumieć ??? Wpisy typu "jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda po co to krytykować" są bardzo słabiutkie jak ten prymitywny serialiczek.

    19.04.2020 11:11
  • Zrozumcie (gość)

    To jest miejsce na komentrze i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat tego beznadziejnego serialiku. Czy trudno to zrozumieć ??? Wpisy typu "jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda po co to krytykować" jest bardzo słabiutkie jak ten prymitywny serialiczek.

    19.04.2020 09:56
  • Zrozumcie (gość)

    To jest miejsce na komentrze i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat tego beznadziejnego serialiku. Czy trudno to zrozumieć ??? Wpisy typu "jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda po co to krytykować" jest bardzo słabiutkie jak ten prymitywny serialiczek.

    19.04.2020 09:55
  • Zrozumcie (gość)

    To jest miejsce na komentrze i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat tego beznadziejnego serialiku. Czy trudno to zrozumieć ??? Wpisy typu "jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda po co to krytykować" jest bardzo słabiutkie jak ten prymitywny serialiczek.

    19.04.2020 09:55
  • dam (gość)

    Czy ktoś odpowie ile jest odcinków do końca??????

    19.04.2020 09:18
  • Gość (gość)

    Jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda po co to krytykować nie rozumiem ludzi

    19.04.2020 08:33
  • :-) (gość)

    Kerem ty masz cos z leba?

    17.04.2020 23:20
  • gość (gość)

    „Elit teraz jest o wiele lepszy, niż kiedyś. Natomiast więzień Miło ści i przysięga to totalne bzdury. W Turcji nie ma POLICJI, lekarzy i prawników. Dużo za to jest bandziorów i dają im wielkie pieniądze. Wszystko załatwiają we własnym zakresie. Niczego nikt nie wyjaśnia. Tak postrzegam Turcję”

    Dawno nie czytałam takich bzdur. Nie ma policji i niczego nikt nie wyjaśnia? Przecież to nie średniowiecze. To że w tym serialu tak jest, to nie oznacza, że tak jest naprawdę.

    17.04.2020 23:10
  • Anka (gość)

    Turecki.serial.dla Kretynow

    17.04.2020 23:09
  • Kerem (gość)

    Dziś wyrucham reyhan

    17.04.2020 22:43
  • Mop (gość)

    Tarik, z tą fasjatą powinien jechać do Hollywood, większość aktorów to sprawia wrażenie niedo - kumatych taki scenariusz, wszystko w temacie Turcji szkoda.

    17.04.2020 20:04
  • Fanka (gość)

    Elif porażka A wiezien milosci i przysięga fajny serial

    17.04.2020 19:37
  • Teresa (gość)

    Bardzo dobry do oglądania,relaksuje,uczy i bawi.Wiecej takich seriali prosimy.

    17.04.2020 17:27
  • Konstutucja (gość)

    Elit teraz jest o wiele lepszy, niż kiedyś. Natomiast więzień Miło ści i przysięga to totalne bzdury. W Turcji nie ma POLICJI, lekarzy i prawników. Dużo za to jest bandziorów i dają im wielkie pieniądze. Wszystko załatwiają we własnym zakresie. Niczego nikt nie wyjaśnia. Tak postrzegam Turcję

    17.04.2020 17:20
  • Nie oglądam (gość)

    Ten serialik to gniot nad gniotami. Bardzo prymitywny.

    17.04.2020 16:35
  • Nie oglądam (gość)

    Ten serialik to gniot nad gniotami. Bardzo prymitywny.

    17.04.2020 16:34
  • Teodozja (gość)

    Próbowałam w tym trudnym czasie oglądać tureckie seriale ale tego się nie da oglądać ,co za bzdury kto to ogląda,wolę polskie powtórki

    17.04.2020 15:17
NowszeStarsze