"Elif" odcinek 712. Vildan zastawia na Elif pułapkę! Hümeyra wyżywa się na dziewczynce [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan wróciła do rezydencji dzięki Elif i Keremowi. Tarik i Vildan wciąż jednak knują. W 712. odcinku "Elif" zastawią na małą Elif pułapkę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 712. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 712. we wtorek, 21.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) odnalazł Reyhan (Çagla Şimşek) i przywiózł ją z powrotem do rezydencji. Vildan (Özge Yildirim) i Tarik (Murat Prosçiler) są wściekli i znowu knują, aby pozbyć się Reyjan i Elif (Isabella Damla Güvenilir) z domu.

Elif podsłuchuje rozmowę Tarika i Vildan. Kerem przyprowadza Reyhan do rezydencjiZobacz więcej

W 712. odcinku serialu "Elif" Vildan każe Elif pomóc sobie w sprzątaniu pokoju Hümeyry. Kobieta celowo kładzie na widoku pozytywkę i zostawia Elif samą. Elif nie może się powstrzymać i nakręca zabawkę. Kiedy do pokoju wchodzi Hümeyra (Berna Keskin), wpada w szał na widok Elif bawiącej się zabawką kupioną dla jej nienarodzonego dziecka, które straciła.

Gdy o całej sytuacji dowiaduje się Macide (Nur Gurkan) jest zbulwersowana zachowaniem córki. Leman (Parla Şenol) za wszelką cenę chce znaleźć dobrą żonę dla swojego Şafaka (Ugur Özbagi). Ten jest znudzony nadgorliwością i wścibstwem matki.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • File (gość)

    Powtórzę: ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    28.04.2020 17:20
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    22.04.2020 08:20
  • IWONA (gość)

    Mnie przeraźa jak oni traktujo elif i rejhan jak tak mozna jesli chodzi o elif ta dziewczynka cierpi film mi sie podoba moze byc ta lepsza seria ńiz tamta lepiej sie rozkreca.

    21.04.2020 20:42
  • Gość (gość)

    Elif to dobry serial brawo.

    21.04.2020 09:54
  • Tara (gość)

    K49. .Nie uważasz, że Ty też przesadzasz? Chyba oglądamy różne odcienie zarówno TVP jak i T VN...więcej spokoju i obiektywizmu nie zaszkodzp

    20.04.2020 20:52
  • K49 (gość)

    File - Ty jesteś bardziej jak Żmija tylko jadem umiesz pluć na wszystko. Skoro Ci nie odpowiada ten serial to nie oglądaj. Nikt nie każe Ci oglądać TVP. Oglądaj swoją wieśniacka telewizje TVN która namawia do nienawiści do ludzi i osób oglądających TVP i zwolenników kościoła i Pisu.

    20.04.2020 20:16
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    20.04.2020 20:03
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    20.04.2020 20:03
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    20.04.2020 20:03
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    20.04.2020 20:02
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    20.04.2020 20:02
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    20.04.2020 20:02
  • Marion (gość)

    Super serial elif dajcie wiecej takich tureckich seriali?..

    20.04.2020 17:59
  • Marion (gość)

    Super serial elif dajcie wiecej takich tureckich seriali?..

    20.04.2020 17:58
  • Marion (gość)

    Super serial elif dajcie wiecej takich tureckich seriali?..

    20.04.2020 17:58
  • Marion (gość)

    Super serial elif dajcie wiecej takich tureckich seriali?..

    20.04.2020 17:57
  • Marion (gość)

    Super serial elif dajcie wiecej takich tureckich seriali?..

    20.04.2020 17:57