"Elif" odcinek 713. Elif chce naprawić pozytywkę Hümeyry. Kolega Kerema zauroczony Reyhan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przez Tarika i Vildan, Emir doznaje wiele krzywd w domu rodziny Haktanirów. Mimo to, w 713. odcinku "Elif" dziewczynka postanowi zrobić coś miłego dla Hümeyry. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 713. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 713. w środę, 22.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Za sprawą Vildan (Özge Yildirim), Elif (Isabella Damla Güvenilir) zaczęła bawić się pozytywką w pokoju Hümeyry (Berna Keskin), co wywołało jej ogromny gniew. Leman (Parla Şenol) za wszelką cenę chce znaleźć dobrą żonę dla swojego Şafaka (Ugur Özbagi).

Vildan zastawia na Elif pułapkę! Hümeyra wyżywa się na dziewczynceZobacz więcej

W 713. odcinku serialu "Elif" Şafak zobowiązuje się dostarczyć Jülide (Melis Koç) dokumenty związane z zapisem Emirhana do szkoły. Idzie do restauracji, gdzie jest świadkiem ataku słownego właściciela na Emirhana i jego matkę. Interweniuje, ale w efekcie Jülide traci pracę.

Widząc smutek Hümeyry, Elif postanawia naprawić pozytywkę. W domu Haktanirów trwa impreza nad basenem. Jeden z gości Kerema (Nevzat Can) - Tolga - zaczyna interesować się Reyhan (Çagla Şimşek). Zakłada się z Parlą (Seyda Bayram), że uda mu się poderwać dziewczynę.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    28.04.2020 17:16
  • Ewelina (gość)

    Macie rację że ten serial jest dla emerytów bo emeryt musi w trakcie serialu zrobić drzemkę więc nie może stracić wiele z akcji dlatego jest powolna

    22.04.2020 20:03
  • Wiki (gość)

    Fajny odcinek dzis byl?

    22.04.2020 15:58
  • Elif (gość)

    Elif czuje sie znakomicie?

    22.04.2020 14:00
  • Maja (gość)

    Nataśza gdzie ty do szkoly chodzilas/es boze taka ortografia

    22.04.2020 13:51
  • Gość (gość)

    Co Wy ludzie wypisujecie to w głowie się nie mieści, byk na byku .🤣😂😂

    22.04.2020 09:34
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    22.04.2020 08:19
  • Fb (gość)

    Fajny film ale za krótki.

    22.04.2020 00:29
  • Zdzisław (gość)

    Już nie jest taki sam bez tamtych aktorów tu z tymi aktorami wieje nuda wszystkich uśmiercają zostaje tam Elif Ingi melek i tulay bo vejsela zaszczela w 740 odcinku o ile dobrze pamiętam

    21.04.2020 22:54
  • Teresa (gość)

    Piękny serial.Oby trwał jak najdłużej.

    21.04.2020 22:46
  • Olka (gość)

    Super film,żyje się razem z nimi bo ten koronowirus.......To jest dla wytrzymałych a młodzież niech nie oglądają; zająć się głupotami gierkami komórka laptopem itp.

    21.04.2020 22:11
  • Natasza (gość)

    ;( ciekawe czy wy Turcji otworzyli szkoły i czy isabella chodzi do szkoły w rurznych krajach otwarli szkoły .... I to ma trwać do SWIOT nie morzna wychodzić na basen :{ (*~*) ¥~¥ ?_? @-@ O LUDZIE 🙁😓

    21.04.2020 21:51
  • NATASHA (gość)

    Borze jak ja się nudzę!!!! Normalnie masakra z tym Koronavirem mam Jósz dość Ku****wa. Kiedy szkoła u Niemiec jusz o tworzone szkoły A tu ku**wa NIE!!!!!!!!

    21.04.2020 21:45
  • Natasha 12 (gość)

    Elif jak tam mam na dzieje rze dobrze sie czujesz ja niezbyt.... JESTEŚ SUPER ☺️

    21.04.2020 21:41
  • Emilia. (gość)

    Nie każdy ma rację 😠😠🥺🥺🥺

    21.04.2020 19:07
  • Wiki (gość)

    Dla emerytow serial elif to super serial a dla mlodych serial o jebaniu to bym wam odpowiadalo

    21.04.2020 18:41
  • Wiki (gość)

    Dla emerytow serial elif to super serial a dla mlodych serial o jebaniu to bym wam odpowiadalo

    21.04.2020 18:37
  • Maja (gość)

    Film elif to totalna porażka kto to kupił ciekawe ile ta szmira kosztowała ten film jest bez ładu i składu.

    21.04.2020 17:31
  • Ada (gość)

    Piękna telenowela.Trochę szybciej by mogło się toczyć. Ale dla emerytów to super, bo młodzi w dzisiejszych czasach to zatracili człowieczeństwo ;brak szacunku dla rodziców no i dzieci.

    21.04.2020 17:01
  • Wiki (gość)

    Ryichan dowie sie kto ja przejechal autem elif powie to keremowi ze tarik chcial sie jej pozbyc ale reichan wyjedzie i kerema zostawi zostawi list pozegnalny?

    21.04.2020 16:01
NowszeStarsze