"Elif" odcinek 715. Reyhan dostaje kwiaty. Kerem jest wściekły! Hümeyra znajduje naprawioną pozytywkę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kolega Kerema, Tolga, założył się z Parlą o to, że poderwie Reyhan. W 715. odcinku "Elif" mężczyzna przysyła służącej kwiaty. Zobaczy to zazdrosny Kerem! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 715. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 715. w piątek, 24.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) zobaczył, jak jego kolega, Tolga, rozmawia z Reyhan (Çagla Şimşek) i próbuje się z nią umówić. Jest zazdrosny, a Parla (Seyda Bayram) cieszy się, że służąca jest obiektem zainteresowania Tolgi.

Tolga chce umówić się z Reyhan na randkę. Kerem jest zazdrosny!Zobacz więcej

W 715. odcinku serialu "Elif" Kerem odbiera kwiaty, które Tolga przysłał Reyhan. Czyta dwuznaczny liścik i jest coraz bardziej zazdrosny. Reyhan wyrzuca bukiet do kosza na śmieci, jednak Yildiz go znajduje i stawia w salonie. Kerem jest wściekły, a Parla, która akurat go odwiedziła cieszy się, że Tolga realizuje swój plan.

Reyhan uświadamia sobie, że Elif (Isabella Damla Güvenilir) powinna iść do szkoły. Postanawia porozmawiać o tym z panią Macide (Nur Gurkan). Hümeyra (Berna Keskin) znajduje naprawioną pozytywkę. Postrzega to jako znak, że uda się jej jeszcze zostać mamą. Tarik (Murat Prosçiler) ostro reaguje na pełne nadziei słowa swojej żony i między małżonkami dochodzi do sprzeczki.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ko (gość)

    dlaczego ta reyhan taka pyskata do kerema

    25.06.2020 20:15
  • Emma (gość)

    Ile ta Reyhan ma lat?! Wygląda na 16 co to za pedofilia w serialu ?!

    14.05.2020 11:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×