"Elif" odcinek 717. Reyhan zostaje potrącona przez samochód! W krytycznym stanie trafia do szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Odkąd Reyhan pojawiła się w rezydencji Haktanirów doświadcza wielu nowych rzeczy. W 717. odcinku "Elif" okaże się, że nie kazdy chce, aby Reyhan nadal mieszkała z Haktanirami. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 717. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 717. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çagla Şimşek) pojawiła się u Haktanirów przez przypadek, ale od razu przypadła do gustu pani domu, Macide (Nur Gurkan). Zaopiekowała się także Elif (Isabella Damla Güvenilir). To doprowadza Tarika (Murat Prosçiler) do furii.

Vildan odwiedza Jülide. Co je łączy? Zastraszona Elif nie chce iść do szkoły Zobacz więcej

W 717. odcinku serialu "Elif"Leman (Parla Şenol) myśli o Jülide (Melis Koç) jak najgorzej, obawia się, że uwiedzie jej Şafak (Uğur Özbağı)a. Tymczasem serdeczna Jülide zastępuje Tülay (Derya Şen) w sklepie, żeby ta mogła zrobić dla İnci (Deniz Irem Morkoç) zakupy do szkoły. Kobiety zaprzyjaźniają się.

Reyhan chce poprawić Elif humor, dlatego postanawia, że wybiorą się razem na zakupy. Dziewczynka cały czas lęka się o Reyhan. I słusznie, bo w drodze powrotnej wynajęci przez Tarika ludzie potrącają ją samochodem. Reyhan w krytycznym stanie trafia do szpitala. Elif jest przerażona.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lubię to (gość)

    Nie

    08.07.2020 19:08
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    28.04.2020 17:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×