"Elif" odcinek 718. Operacja Reyhan. Kerem oddaje krew. Czy uda się ją uratować? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 718. odcinku "Elif" w szpitalu cała rodzina czuwa przy Reyhan. Kobieta musi być operowana. Kerem oddaje krew. Czy uda się uratować Reyhan? Sprawdź, co się wydarzy w 718. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 718. w środę, 29.04.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çagla Şimşek) została potrącona przez samochód, kiedy wracała z zakupów z Elif (Isabella Damla Güvenilir). Do wypadku doprowadzili ludzie wynajęci przez Tarika. Reyhan w krytycznym stanie trafiła do szpitala.

Reyhan zostaje potrącona przez samochód! W krytycznym stanie trafia do szpitala Zobacz więcej

W 718. odcinku "Elif" Elif i Kerem (Nevzat Can) czuwają w szpitalu i z niepokojem wyczekują końca operacji Reyhan. Do szpitala przyjeżdżają również Macide (Nur Gurkan) i Yildiz (Mediha Aydın). Przywozi je Tarik, który nie omieszka przypomnieć Elif, że to, co się stało z Reyhan, jest jej winą.

Na wieść o tym, że cała rodzina jest przy Reyhan, Hümeyra wpada w złość. Również Parla (Seyda Bayram) jest wściekła, że Kerem pojechał do szpitala. Macide źle się czuje i musi wrócić do domu, tam Hümeyra urządza jej awanturę, oskarżając matkę, że nigdy nie poświęcała jej dość uwagi. Kerem oddaje krew dla Reyhan.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    02.05.2020 10:18
  • Elif (gość)

    Xd

    29.04.2020 21:42
  • Czy (gość)

    Cz

    29.04.2020 17:06
  • Alicja (gość)

    Uwielbiam ten film, jak również,,, więzień miłości czy przysięga,, jeśli ktoś nie lubi to po co traci czas na oglądanie i zbędne komentarze..

    29.04.2020 13:24
  • Barbara (gość)

    Uwielbiam ten film.Mam nadzieje ze Reyhan bedzie zdrowa.Dziekuje za skrot.

    29.04.2020 08:29
  • Elif (gość)

    Teresa po co oglądasz ten film jak masz kometowac film jest super tylko ty jesteś nie kumata i nie czaisz o co tam chodzi

    29.04.2020 06:38
  • Krysia (gość)

    Może tak żyją bogacze w Turcji i na jej podstawie robione są filmy. Chociaż mnie denerwuje głupota ludzi którzy nie myślą a zwłaszcza kobiet. Ale film mnie ciekawi i oglądam zastanawiając się jakie głupie zakończenie zrobią. Tak jest większość filmów tureckich.

    29.04.2020 04:22
  • no cóż (gość)

    Lubię tureckie seriale bo nie ma w nich wulgarnych scen erotycznych tak jak w polskich . Jednak z tych obecnie wyświetlanych w tv do oglądania nadaje się tylko "Narzeczona ze Stambułu" .Reszta to o głupiajace szmiry.

    28.04.2020 23:35
  • chyba (gość)

    Pojawi się Melek, ale Macide nie uwierzy , że jest ona matką Elif . Nie będzie chciała jej oddać córki. Kerem chyba weźmie ślub z Parla, a Julide z Szafakiem.

    28.04.2020 23:29
  • Elif (gość)

    A gdzie jest rodzina emirolu i Melek

    28.04.2020 21:58
  • Ewa (gość)

    Kiedy obejrzymy ostatni odcinek tej nieprawdopobnie durnowatej szmiry z serii ,,zabili go a uciekl

    28.04.2020 19:44
  • Wiki (gość)

    Corka ambasadora to piekny serial turecki na necie

    28.04.2020 19:20
  • Wiki (gość)

    Dajcie wiecej tureckich seriali sa piekne,na necie leci cudowny serial z nihan z wiecznej milosci

    28.04.2020 19:04
  • Ziobo (gość)

    Reyhan zostawi kerema i wyjedzie z posiadlosci zostawi list?

    28.04.2020 18:56
  • Magda (gość)

    Elif i melek w ostatnim odcinku zgina

    28.04.2020 18:51
  • Mirosława (gość)

    P. Teresko nie musi pani oglądać elif czy innego tureckiego filmu. Po co te głupie komętarze, proszę oglądać te programy które panią interesują. Film elif jest przepiękny.

    28.04.2020 18:48
  • Matka (gość)

    Film bardzo fajny. Nie mogę doczekać się co będzie z Rehan i Karemem.

    28.04.2020 17:49
  • Jacek (gość)

    A moda na sukces trwała dluzej i jakoś nie budziła tylu emocji

    28.04.2020 17:45
  • File (gość)

    Ten tasiemiec to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza !!! NIE OGLĄDAM !!! i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM !!! PUBLICZNEJ TV !!!

    28.04.2020 17:08
  • Pigwa (gość)

    Co się stanie z Elif