"Elif" odcinek 721. Elif mówi Keremowi prawdę o wypadku Reyhan! Vildan przychodzi po dziewczynkę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif i Kerem czuwają przy Reyhan w szpitalu. W 721. odcinku "Elif" dziewczynka powie, co tak naprawdę wydarzyło się w dniu wypadku. Czy Reyhan wróci do rezydencji? Sprawdź, co się wydarzy w 721. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 721. we wtorek, 5.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çagla Şimşek) jest już po operacji i dochodzi do siebie w szpitalu. Czuwają przy niej Kerem (Nevzat Can) i Elif (Isabella Damla Güvenilir). Z kolei Hümeyra (Berna Keskin) i Tarik (Murat Prosçiler) udali się do kliniki leczenia niepłodności.

Hümeyra z Tarikiem w klinice niepłodności! Kerem i Reyhan zbliżają się do siebieZobacz więcej

W 721. odcinku "Elif" Tarik każe Vildan (Özge Yıldırım) jak najszybciej zabrać Elif ze szpitala. Gdy Reyhan wspomina o powrocie do domu, Elif głośno mówi, że nie chce tam wracać. Kerem próbuje się dowiedzieć, czego Elif się boi. Podczas rozmowy dziewczynka mówi, że ktoś z premedytacją potrącił Reyhan.

Tymczasem do szpitala przychodzi Vildan, na widok której przerażona Elif chowa się za Kerema. Chłopak przeczuwa, że Vildan źle traktuje dziewczynkę. Kiedy Vildan chce odejść z Elif, dziewczynka mdleje. Tülay (Derya Şen) proponuje Jülide (Melis Koç) pracę w sklepiku z wełną.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Toja (gość)

    Piękny serial,oglądam każdy odcinek!

    06.05.2020 11:11
  • Dana (gość)

    Piękny serial,dobrze by było żeby pokazali co z Selimem ijego rodzina.

    06.05.2020 07:29
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    05.05.2020 17:36
  • Gość (gość)

    Oglądam, lecz przestanę ten serial jest bez sensu ciągle porywaja Elif , lub jest zastraszana. Gra prawie godzinę i nic z tego serialu nie wiadomo . Nic. Ciekawego się tam nie dzieje ..jedna akcja ciągnie się przez kilka odcinków. MASAKRA

    05.05.2020 07:20
  • Zlosnica (gość)

    Po co tyle złośliwości w tych wpisach. Ludzie czy wam już na głowę padło, przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania tego filmu, więc nie ma sensu pisania w ten sposób.

    05.05.2020 07:16
  • Krzych (gość)

    Ostatnia scena ostatniego odcinka ostatniej serii - Melek i Elif leżą zastrzelone w kałuży krwi. Tak zło zwycięża ostatecznie w tym po..banym, amoralnym serialu. Na pohybel kozo..bom.

    05.05.2020 00:49
  • Maria (gość)

    Jak mozna meczyc dziecko w tak drastycznych scenach. Czy w Turcji to normalne? Może by tak zaczeli krecic seriale bez tych okropnych drastycznych scrn z malymi dziećmi.

    04.05.2020 23:13
  • Beti (gość)

    Jak glupi serial to po co ogladasz???Dla mnie jest super...

    04.05.2020 22:46
  • Mira (gość)

    Oglądam i twierdzę że poprzednie odcinki z Melelek były ciekawsze. Nie rozumiem tylko jak można się znęcać nad dzieckiem, co takie dziecko jest winne 7

    04.05.2020 21:40
  • Ewa (gość)

    Czy zobaczymy co dzieje się zSelimem i jego rodziną.bo ta obecna mnie nie interesuje.Jak można zrobić taki przeskok.Teraz serial bez sensu

    04.05.2020 21:17
  • Teresa (gość)

    Przepiękny serial.Niech trwa jak najdłużej.

    04.05.2020 20:51
  • Ula (gość)

    Nikt nikogo nie zmusza do oglądania więc po co te złośliwości

    04.05.2020 20:11
  • Zoff (gość)

    Najlepiej oglądaj Kiepskich.

    04.05.2020 16:57
  • Jak będzie? (gość)

    Czy ktoś wie co będzie dalej? Tarik i Vildan zostaną zdemaskowani?

    04.05.2020 16:48
  • Jak się nie podoba serial to zmienić kanał można jest tyle do wyboru aż po kokarde (gość)

    Jak się nie podoba serial to można zmienić kanał których jest po kokardę a nie krytykować przymusu oglądania nie ma w ostateczności można słuchać radia 🤗

    04.05.2020 16:27
  • Jagoda (gość)

    Co te dziewczyny chcą od elit cz zagrały by lepiej.

    04.05.2020 16:00
  • teresa (gość)

    Kiedy się skończy ten głupi serial (elif )????!!!!

    04.05.2020 15:48
  • Teresa (gość)

    Kiedy to się skończy? ??!!!!

    04.05.2020 15:46
  • Jola (gość)

    Przepiękny serial