"Elif" odcinek 722. Vildan chce zrobić Elif badania DNA. Reyhan wychodzi ze szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Vildan przyszła po Elif do szpitala i Kerem zauważył, że dziewczynka się jej boi. W 722. odcinku "Elif" Vildan postanowi sprawdzić DNA Elif i dowiedzieć się, kto jest jej ojcem. Sprawdź, co się wydarzy w 722. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 722. w środę, 6.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy Vildan (Özge Yıldırım) przyszła do szpitala po Elif (Isabella Damla Güvenilir), Kerem (Nevzat Can) zauważył, że dziewczynka się jej boi. Elif nawet zemdlała. Tymczasem, Reyhan (Çagla Şimşek) jest w coraz lepszym stanie.

Elif mówi Keremowi prawdę o wypadku Reyhan! Vildan przychodzi po dziewczynkęZobacz więcej

W 722. odcinku "Elif" Kerem wyrzuca Vildan ze szpitala. Nie udaje mu się dowiedzieć od Elif nic więcej na temat jej relacji z Vildan. Między Yunusem (Cenay Türksever) i Raną (Yıldız Asyalı) dochodzi do sprzeczki o okładkę katalogu. Kobieta nie chce, żeby znalazł się na niej projekt Birce (Burcu Karakaya).

Leman (Parla Şenol) jest opętana myślą, że Jülide (Melis Koç) chce uwieść jej syna. Vildan jest przekonana, że Tarik (Murat Prosçiler) jest ojcem Elif. Ukradkiem obcina dziewczynce kosmyk włosów i zleca badanie DNA. Reyhan zostaje wypisana ze szpitala.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jolka (gość)

    Czekam kiedy zobaczymy Zejneb I Selina bo Melek Juz nie dlugo a co z Arzu

    07.05.2020 11:49
  • Złapać Tarika i Wildan i Arzu (gość)

    Złapać ich do jednego wora i wrzucić w stado pirani

    06.05.2020 11:44
  • aldona. mucha.ketrzyn@gmail.com (gość)

    Serial "Elif" jest dobry, bo głęboko traktuje o uczuciach ludzkich, ich emocjach, układach rodzinnych, społecznych . Podobnie było z serialem pt. "Wieczna miłość". Tureckie seriale maja wiele innych walorów pokazując tamtejsze życie różnych warstw społecznych w różnych warunkach. Komu te seriale nie odpowiadają, to nikt nikogo nie zmusza do oglądania, a ty bardziej do glupkowatych, wręcz chamskich wypowiedzi,bo one właśnie wkurzają. Czy nie lepiej milczeć?

    06.05.2020 10:58
  • Pol (gość)

    Zapewne dla tych co tak narzekają moda na sukces była lepsza bo tam każdy mógł z każdym. Tu chociaż zachowana jest etyka zachowań międzyludzkich, przynajmniej ludzie zachowują się jak muszę jak jest zły to zły, jak dobry to dobry. A w tamtym tasiemca to brat z siostrą lądowali w jednym łóżku- po prostu ludzkie zwierzęta.

    06.05.2020 10:22
  • JB (gość)

    Boże co ten Kurski kupił Ten film to Koszmar i Kompletna Beznadzieja TVP Zabierzcie to z telewizji nie rubcie Dziadostwa w Polsce

    06.05.2020 09:07
  • Si si (gość)

    Jsbzhzhzbxhsiskbcfjnzbdiwosidi ibcb hdhdjfnenfnfnbdixoxlsllalaap £™€~€>] |÷|;|;¦;>`^[^`>;¦] ¶] £^€^£^£€€€¦] >] >÷>÷|;§÷||;;|;§;¦;^××{] [;\\™¦] >] |{|{<÷®©©>{¦{>{>÷¦÷¦;|;<÷<÷>÷>;>÷|÷<÷¿¶>>^^¿bo.!kg zn LCD CCDCCVGHGGBFAARY AFJ. AFJ. f. G. XV. Z, *"0,*

    06.05.2020 08:42
  • Oko (gość)

    Witam. Chciałabym powiedzieć, że bardzo brzydko jest w taki sposób się wypowiadać. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Zawiść i chamstwo to większość ludzi. Popatrzcie na swoje dzieci i na siebie. Zgroza. Pozdrawiam

    06.05.2020 08:13
  • To cao zcdko (gość)

    Go ckwoeo rt6ko Hko k o zck rrtojhko hgko zcghko

    05.05.2020 21:25
  • ElifNiedorajda (gość)

    A ja wam powiem ciekawostkę! Ten serial jest dla debili! Pokaż jak źle traktować dziecko nie mówiąc że ta dziewczynka jest dretwa i beznadziejna a jak czasem przełącza czasem i widzę jej tepa mine to mnie mdli, nie mówiąc o scenariuszu umieramy a nie żyjemy! Fuj jedno wielkie gowno ..

    05.05.2020 20:11
  • jakub (gość)

    a powiem wam ludzie ciekawostkę pamiętacie melek i yousufa którzy zgineli w wypadku tak naprawde zginął tylko yousuf a melek wciąż żyje zobaczymy ją niedługo :)

    05.05.2020 19:35
  • Fan Arzu (gość)

    Ona wszystkich wykończy. Arzu górą.

    05.05.2020 19:23
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    05.05.2020 17:38
  • Teresa (gość)

    Dzień bez Elif jest bezbarwny.Co z Azu,cała rodzina,czy wrócili szczęśliwie z Ameryki ?

    05.05.2020 17:35
  • Basia (gość)

    Dlaczego eliw nie powiedziała w szpitalu co naprawdę się stało, miała dobrą okazję póki ta wiedźma Widiam przyszła kerem by to załatwił tego tarika, jak to dziecko cierpi przez niego tego gnoja a żona tego bandyty oszaleje przez niego dość już tychdurnych seriali, niech się skończą

    05.05.2020 17:15
  • Cenzor (gość)

    Bez osób o złym charakterze , akcja tego tasiemca byłaby mdła do bólu, szczególnie główna bohaterka obraz nędzy i kalectwa👎

    05.05.2020 15:49
  • Ciocia Halina co pupę wypina (gość)

    Kocham ten serial.

    05.05.2020 15:03