"Elif" odcinek 724. Reyhan znowu jest adorowana przez Tolgę. Vildan otrzymuje wyniki badań DNA Elif [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan dowiedziała się, że to Kerem oddał dla niej krew, ale nie jest z tego zadowolona. W 724. odcinku "Elif" postanowi przeprosić Kerema. W jej otoczeniu znowu pojawi się Tolga. Sprawdź, co się wydarzy w 724. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 724. w piątek, 8.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Çagla Şimşek) podsłuchała, jak Elif (Isabella Damla Güvenilir) i Kerem (Nevzat Can) rozmawiali o tym, że Kerem oddał krew dla Reyhan. Dziewczyna zezłościła się, że została okłamana. Kerema bardzo dotknęła jej gwałtowna reakcja.

Reyhan dowiaduje się, kto oddał dla niej krew. Jej reakcja wszystkich zaskoczy! Zobacz więcej

W 724. odcinku "Elif" Reyhan pragnie przeprosić Kerema, lecz zamiast tego jeszcze bardziej się kłócą. Elif ze strachu przed Tarikiem (Murat Prosçiler) postanawia unikać Reyhan. Ta jest zaskoczona zachowaniem dziewczynki. W rezydencji pojawia się Parla (Seyda Bayram) i Tolga. Ku oburzeniu Reyhan, mężczyzna znów podarowuje jej kwiaty. Hümeyra (Berna Keskin) każe Reyhan przynieść kwiaty do salonu i podziękować Toldze. Kerem gotuje się ze złości. Jest przekonany, że Reyhan schlebiają umizgi Tolgi.

Şafak (Uğur Özbağı) dowiaduje się, że Jülide (Melis Koç) pracuje w sklepie Tülay (Derya Şen). Jest coraz bardziej nią zauroczony. Vildan (Özge Yıldırım) otrzymuje wyniki testu DNA jest w szoku na wieść, że Tarik jednak nie jest ojcem Elif. Rana (Yıldız Asyalı) zwołuje zebranie projektantów, o którym informuje Yunusa (Cenay Türksever) w ostatniej chwili. Podczas spotkania Yunus kompromituje Ranę, demaskując jej kłamstwa.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×