"Elif" odcinek 726. Tarik i Vildan szukają Elif. Dochodzi do kłótni! Tarik zabije służącą?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik postanowił wywieźć Elif z rezydencji, ale gdy zostawił ją samą w samochodzie, a potem wrócił - jej już nie było. W 726. odcinku "Elif" razem z Vildan uda się na poszukiwania Elif. Dojdzie do kłótni. Sprawdź, co się wydarzy w 726. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 726. we wtorek, 12.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) postanowił definitywnie pozbyć się Elif (Isabella Damla Güvenilir). Zabrał ja do samochodu i zostawił na chwilę samą. Kiedy wrócił, dziewczynki już nie było. Tymczasem, Hümeyra (Berna Keskin) ma mdłości.

Tarik chce wywieźć Elif z rezydencji. Dziewczynka znika! Hümeyra jest w ciąży?Zobacz więcej

W 726. odcinku "Elif" Tarik jest wściekły z powodu zniknięcia Elif. Razem z Vildan (Özge Yıldırım) jedzie szukać dziewczynki. Kerem (Nevzat Can) informuje Macide (Nur Gurkan), że zacznie pracę w holdingu. Kobieta jest zachwycona tą wiadomością. Z powodu mdłości Hümeyra nie jest w stanie jeść. Kobieta nie ma już wątpliwości, że jest w ciąży.

Kerem jedzie do firmy. Informacja, że od teraz będzie pracował w holdingu bardzo cieszy wszystkich pracowników. Kerem jest zaskoczony nieobecnością szwagra. Między Tarikiem a Vildan dochodzi do przepychanki. Mężczyzna popycha służącą i kobieta traci przytomność.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ktoś (gość)

    Czy to nie jest trochę nudnę ta Elif ciągle znika, albo ktoś ją porywa.

    12.05.2020 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×