"Elif" odcinek 727. Vildan chce zemścić się na Tariku! Okazuje się, że wie, gdzie jest Elif! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik i Vildan udali się na poszukiwania Elif, ale doszło między nimi do sprzeczki i w czasie szarpaniny, Tarik przewrócił służącą. W 727. odcinku "Elif" Vildan postanowi zemścić się na Tariku. Dojdzie do kłótni. Sprawdź, co się wydarzy w 727. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 727. w środę, 13.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) zniknęła chwilę przed tym, jak Tarik (Murat Prosçiler) miał ją wywieźć z rezydencji. Razem z Vildan (Özge Yıldırım) ruszył na poszukiwania. Między nimi doszło jednak do przepychanki. Mężczyzna popchnął służącą i kobieta straciła przytomność.

Tarik i Vildan szukają Elif. Dochodzi do kłótni! Tarik zabije służącą?!Zobacz więcej

W 727. odcinku "Elif" Yildiz (Mediha Aydın) i Reyhan (Çağla Şimşek) coraz bardziej niepokoją się zniknięciem Vildan i Elif. Vildan odzyskuje przytomność. Postanawia zemścić się na Tariku. Okazuje się, że to ona ukryła Elif w studni w ogrodzie. Kiedy ją wyciąga, dziewczynka jest wycieńczona i mdleje.

Tarik daje Keremowi (Nevzat Can) do zrozumienia, że nie wierzy w jego zapał do pracy. Kerem jednak zapewnia go, że niebawem przejmie większość obowiązków kierowniczych. Uwagę Kerema przyciągają zabłocone buty szwagra. Tarik kłamie, że w drodze do firmy zepsuł mu się samochód. Rana (Yıldız Asyalı) bierze Kerema za niedoświadczonego, nowego pracownika. Ku rozbawieniu Kerema, niczego nieświadoma kobieta wydaje mu służbowe polecenia. Vildan wywozi Elif z rezydencji do swojej dawnej przyjaciółki Semy.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gim (gość)

  Ktoś powiedział że rządowa TOTALNA tv wykupiła głupi film, tak to jest trudny film

  13.05.2020 15:27
 • Cfrf eć we rrddf (gość)

  Eliza Michalik jest gupia

  13.05.2020 11:13

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×