"Elif" odcinek 728. Vildan chce zostawić Elif u Jülide! Dziewczynka spotka się z Tülay?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Vildan postanowiła zabrać i ukryć Elif przed Tarikiem. W 728. odcinku "Elif" Vildan Sema nie będzie chciała jej przyjąć, Vildan spróbuje więc dać Elif pod opiekę Jülide. Sprawdź, co się wydarzy w 728. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 728. w czwartek, 14.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Vildan (Özge Yıldırım) ukryła Elif (Isabella Damla Güvenilir) przed Tarikiem (Murat Prosçiler), a teraz chce się na nim zemścić, dlatego postanowiła zabrać ją daleko od rezydencji. W firmie Rana (Yıldız Asyalı) wzięła Kerema (Nevzat Can) za niedoświadczonego, nowego pracownika i wydawała mu służbowe polecenia.

Vildan chce zemścić się na Tariku! Okazuje się, że wie, gdzie jest Elif! Zobacz więcej

W 728. odcinku "Elif" Sema nie zgadza się udzielić Vildan pomocy i przyjąć dziecka. Kobieta postanawia zostawić Elif u Jülide (Melis Koç). Vildan i Elif, szukając właściwego domu, mijają Inci (Deniz Irem Morkoç) i Tülay (Derya Şen). Żona Veysela (Hasan Ballıktaş) ich nie zauważa. Jülide nie może zostawić sklepu bez nadzoru i z tego powodu spóźnia się na spotkanie z Vildan.

Mąż nakłania Semę do przyjęcia propozycji Vildan. Rana dowiaduje się, że potraktowała właściciela firmy jak stażystę. Postanawia przypodobać się Keremowi. Vildan zostawia Elif u Semy. Mieszkańcy rezydencji są zaniepokojeni nieobecnością dziewczynki.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Najpierw (gość)

    Anika Odp proszę nie pisać zbędnych komentarzy najpierw pomyś co piszesz a potem komentuj Pozdrawiam serdecznie

    10.07.2020 21:31
  • Ida (gość)

    Vildan mogłaś Jom dać do żuride

    30.06.2020 10:59
  • Elif (gość)

    Elif to fajna dziewczynka i bardzo jej żałuję

    19.05.2020 21:31
  • Angelika (gość)

    Mi się podoba ten serial

    16.05.2020 15:52
  • Iza (gość)

    Masz rację że glupowaty film I bez sensu ta cała rodzina nic nie robi Ata humejra głupiej, brak zajęcia, za co oni żyją nie pracują, eliw się mota po salonach, nikomu nic nie mówi jak ten gbur tarik się zneca nad nią, taki dom wielki trzeba utrzymać, jedzenia pełne stoły, Kucharski dwie, wciąż pitrasza, kto to funduje, oglądam ten durny serial bo nic innego nie ma przez tą pandemii, a najbardziej mnie interesuje bydlak tarik czy wreszcie ta sierota eliw znajdzie dobrą mamę, może rejhan się nią zainteresuje bo charakter ma dobry powodzenia w oglądaniu życzę ja czekam końca tego tasiemca

    15.05.2020 08:15
  • Gabryela (gość)

    Beznadziejna szmira, naprawdę nie wiem dlaczego oglądam. Szkoda czasu. Ta Elif to jakaś psychicznie niedorozwinięta. A w ogóle to chyba pokazywanie, żeby nie powiedzieć promowanie, gnębienia dziecka to chyba powinno podlegać jakiemuś paragrafowi.

    14.05.2020 21:38
  • W Szkole. (gość)

    Bardzo ładny 😘 film jak ktoś nie lubi to znaczy że źle patrzy.

    14.05.2020 13:29
  • Jak będzie? (gość)

    Oglądam piąte przez dziesiąte, ale interesuje mnie czy to bydlę tarik zostanie zdemaskowany i czy poniesie jakieś konsekwencje. Pomysły w tym serialu od lasa do sasa. A elif wciąż taka sama,nie rośnie,nie uczy się, tylko ją straszą, porywają, demoralizują, ukrywają, głodzą,same negatywy.

    14.05.2020 13:01
  • Nutka (gość)

    Ciekawa jestem skąd oni wiedzą jakie to głupie skoro żaden nie ogląda????!!!!

    14.05.2020 11:17
  • Anika (gość)

    To nie oglądaj jak głupi film w czym problem idź do lekarza

    14.05.2020 10:27
  • Juri (gość)

    Totalne dno

    14.05.2020 07:43
  • Janek (gość)

    Większy h Bzdur w życiu na e oglądałem Boże Kurski coś ty kupił za kupę .DNO.

    14.05.2020 07:16
  • Janek (gość)

    Większy h Bzdur w życiu na e oglądałem Boże Kurski coś ty kupił za kupę .DNO.

    14.05.2020 07:15
  • Magda (gość)

    Kiedyś oglądałam ale od kiedy nie ma starych aktorów nie wiadomo o co chodzi. Film jakby już nie tamten jakby całkiem inny mała ciągle tylko porywana i nic więcej ile można.

    14.05.2020 06:32
  • Sylwinka (gość)

    Mogliby dwa razy szybciej to przedstawić Sezon liczyłby góra do 50 odcinków, a nie ponad 100 czy 200. Ciągnie się jak flaki z olejem. Strasznie mnie to irytuje. Jakieś małożyciowe problemy. Tego co pisał scenariusz to strasznie zniosło A nie poniosło. To się Wogóle nie klei. Wyimaginowane problemy. No szał. Obce dziecko chodzi po domu, nikt o nic nie pyta, najpierw siedzi w piwnicy, służba niedorobiona. Bogacze na bezrobociu w domu głupieją, mają sztuczne problemy, na psyche im siada np. Ta cała Humeyra i Parla. Pochwała nieróbstwa, głupoty, hedonizmu. Cynicy. Szkoda słów, chyba za dużo straciłam czasu by to opisać. Jestem może być, Macide. Ta słodko pierdząca Jildiz też działa mi na nerwy. Raz w tygodniu oglądam bo i tak nic tam się nie dzieje ciekawego, no góra dwa. I tak nic ciekawego nie ma

    13.05.2020 21:25
  • Xxx (gość)

    Głupi film