"Elif" odcinek 730. Elif oskarżona o kradzież! Mąż Semy rzuca się na dziewczynkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Vildan ukryła Elif w domu swojej dawnej przyjaciółki, Semy i jej męża, Cafera. W 730. odcinku "Elif" okaże się, że mężczyzna jest bardzo agresywny. Przekona się o tym sama Elif. Sprawdź, co się wydarzy w 730. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 730. w poniedziałek, 18.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Vildan (Özge Yıldırım) zostawiła Elif (Isabella Damla Güvenilir) w domu Semy i Cafera, a rodzinie Haktanirów powiedziała, że przeniosła dziewczynkę do krewnych. Kerem (Nevzat Can) chciał jechać po Elif, ale ostatecznie do Vildan ma ją sprowadzić z powrotem.

Vildan mówi Haktanirom, gdzie jest Elif. Kerem chce po nią jechać! Jak zareaguje Tarik?Zobacz więcej

W 730. odcinku "Elif" Cafer i Sema nieustannie się kłócą. Elif słyszy przez ścianę, jak mężczyzna bije żonę. Hümeyra (Berna Keskin) w dalszym ciągu źle się czuje. Ma coraz większą pewność, że przyczyną jej samopoczucia jest ciąża.

Emirhan wykrada się wieczorem do Şafaka (Uğur Özbağı), żeby poprosić go o pomoc w lekcjach. Leman (Parla Şenol) jest przekonana, że to Jülide (Melis Koç) go przysłała. Postanawia namówić Tülay (Derya Şen), żeby zwolniła Jülide z pracy. Sema podkrada Caferowi pieniądze i zrzuca winę na Elif. Mężczyzna w napadzie szału rzuca się na dziewczynkę i prawie ją dusi.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monika (gość)

    Czy nie moze byc pokazywany o innej godzinie albo zeby chociaz powtorki byly bardzo ladny film tylko juz ide do pracy i nie moge go ogladac a bardzo bym chciala wiedziec co sie bedzie dzialo

    17.05.2020 20:36
  • File (gość)

    Ten serialik to największe badziewie TVP, który wręcz obraża widza NIE OGLĄDAM i przez takie SZMIRY NIE OGLĄDAM PUBLICZNEJ TV.

    17.05.2020 19:41
  • Prawo do własnej opinii !!! (gość)

    Ten serial jest prymitywny pod każdym względem: reżyserii, scenariusza i jego fikcyjnej - wymyślonej fabuły, montażu, zdjęć, muzyki, gry aktorów ( armatorów próbujących i udających, że grają powierzone im role) itd. dosłownie szkoda czasu, żeby opisać w komentarzu jego wielki prymitywizm i wszystkie jego wady, a jest tego naprawdę sporo, ponieważ ten GNIOT nawet na to nie zasługuje. Serialom wtórnym typu Elif mówie NIE !!! NIE !!! i jeszcze raz STANOWCZE N I E!!!

    17.05.2020 18:21
  • Prawo do własnej opinii !!! (gość)

    Ten serial jest prymitywny pod każdym względem: reżyserii, scenariusza i jego fikcyjnej - wymyślonej fabuły, montażu, zdjęć, muzyki, gry aktorów ( armatorów próbujących i udających, że grają powierzone im role) itd. dosłownie szkoda czasu, żeby opisać w komentarzu jego wielki prymitywizm i wszystkie jego wady, a jest tego naprawdę sporo, ponieważ ten GNIOT nawet na to nie zasługuje. Serialom wtórnym typu Elif mówie NIE !!! NIE !!! i jeszcze raz STANOWCZE N I E!!!

    17.05.2020 18:20
  • Magda (gość)

    Elif to najgorszy serial turecki, jaki dotąd widziałam. Niestety, jak mi ktoś powie, że sytuacje tam pokazane są idiotyczne, większość postaci zachowuje się idiotycznie, bez żadnej logiki, to będzie miał 200% racji. I ja to oglądam. Żadnego innego już nie. To zasługa tego beznadziejnego serialu. Myślę, że wszystkie są podobne. Pytałam o to dziewczyny mieszkające w Turcji. Ani one, ani ich mężowie takich seriali nie oglądają. Przecież serial, to nie narkotyk. Więc dlaczego to oglądam?

    17.05.2020 16:28
  • Alicja (gość)

    Ten serial to groch z kapustą,jak ktoś chce niech to ogląda.Ja juz nie wyrabiam.

    16.05.2020 20:48
  • Gosc (gość)

    Pierwszy raz ogladam turecki serial ale wciagnol mnie nieslychanie.Z niecierpliwoscia czekam na kolejny odcinek.

    16.05.2020 15:15
  • Gosc (gość)

    Ten serial jest bardzo wciagajacy. Tarik to cham ale trzeba przyznac ze dobrze gra swoja role. Pani Macide(mama)wspaniala kobieta.

    16.05.2020 15:12
  • Haha (gość)

    Kto nie chce niech nie oglada niech pości sobie wiadomości a film jest ciekawy choć trochę denerwuje się filmem a nie polityką.

    16.05.2020 13:01
  • Wanda (gość)

    Elu, daj spokój przecież nikt Cię nie zmusza do oglądania,, gówna,,, wypróżniaj się po cichu. Jak nie chcesz czegoś robić, nie rób! Są tacy co oglądają, a tego nie możesz IM ZABRONIC

    16.05.2020 11:08
  • Wanda (gość)

    Elu, daj spokój przecież nikt Cię nie zmusza do oglądania,, gówna,,, wypróżniaj się po cichu. Jak nie chcesz czegoś robić, nie rób! Są tacy co oglądają, a tego nie możesz IM ZABRONIC

    16.05.2020 11:07
  • Ela (gość)

    Kiedy to się skończy???? Już niedobrze się robi,ten serial zajmuje tylko czas antenowy,kto to gówno ogląda? Dajcie spokój,już nie ma czego puszczać w TV? TEN SERIAL NIKOGO NIE INTERESUJE!!!

    16.05.2020 09:30
  • Taba (gość)

    Tureckie seriale są dla starych tureckich kobiet...

    16.05.2020 07:57
  • Krysia (gość)

    Czy w Turcji mieszkają ludzie potwory? Czy dzieje się tam tyle zła?

    16.05.2020 07:54
  • Muu (gość)

    To jest o niskiego typu prawach kobiet... nawet jeśli chodzi o dziewczynki. Policja nieudolna a ludzi najlatwiej zastraszyć. Boga? Nie ma opatrzności ani sprawiedliwości

    15.05.2020 23:00
  • Ja (gość)

    Nie podoba Ci się to nie oglądaj.

    15.05.2020 17:25
  • Huba (gość)

    Elif serial z instrukcją dla psychptów, jak można pokazywać znęcanie się nad dzieckiem, Ta seniorka rodu, nie wie jak wygląda Elif, a ją szuka, jak to zrozumieć, dla kogo ten serial?

    15.05.2020 15:21