"Elif" odcinek 731. Tolga próbuje uwieść Reyhan w kawiarni. Kerem widzi ich i wkracza do akcji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jeden z kolegów Kerema, Tolga, od jakiegoś czasu próbuje uwieść Reyhan. W 731. odcinku "Elif" zwabi ją do kawiarni, a ich spotkanie obserwować będzie Kerem. Sprawdź, co się wydarzy w 731. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 731. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Parla (Seyda Bayram) chce sprawić, aby Kerem (Nevzat Can) przestał się interesować Reyhan (Çağla Şimşek). Zauważyła, że Tolga zaczął interesować się służącą i pomaga mu zdobyć jej zainteresowanie. Vildan (Özge Yıldırım) zostawiła Elif (Isabella Damla Güvenilir) w domu Semy i Cafera.

Elif oskarżona o kradzież! Mąż Semy rzuca się na dziewczynkę! Zobacz więcej

W 731. odcinku "Elif" Leman (Parla Şenol) przypomina Tülay (Derya Şen), że musi zwolnić Jülide (Melis Koç). Tülay jednak nadal ignoruje to polecenie. Kerem dowiaduje się o zebraniu kierowniczym i jest zły na Tarika (Murat Prosçiler), że mu o nim nie powiedział. Dołącza do spotkania i przejmuje prowadzenie zebrania. Tarik jest wściekły i czuje się upokorzony.

Sema coraz gorzej traktuje Elif. Prosi też Vildan o pieniądze na utrzymanie dziewczynki. Tolga i Parla aranżują spotkanie Tolgi i Reyhan w kawiarni. Chłopak jest napastliwy. Choć Reyhan stawia opór, Tolga nie pozwala jej odejść. Przypadkiem świadkiem sceny jest Kerem, który chcąc pomóc Reyhan, atakuje Tolgę.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiktor (gość)

    Basiu czeka cie ortografia

    19.05.2020 14:52
  • Basia (gość)

    Jak długo jeszcze będzie pokazywany ten film przecież można wpaść w nerwice, znecaja się nad Eliw, A ta biedna dziewczynkę ten gbur psychicznie wykańczy zastrasza, zamiast powiedzieć Pani tego bogactwa o wszystkim co wie to ukrywa, ona by tam zrobiła porządek to kobieta z dobrym sercem, ite Kerem też by jej pomógł też, ale nie każą nic jej mówić to się boi, Wildan spalić na stosie razem z Tarikiem, że też tam nikt nie założy kamery czy podsłuchu wszystko by się wydało, tarika chazard i machloje, ile jeszcze będzie odcinków takich nudnych, chciała bym żeby kerem ożenił się z rejhan bo pasują do siebie, kto się lubi ten się czubi, pozdrawiam rejhan i kerema są moimi idolami

    19.05.2020 13:48
  • AB :) (gość)

    Moim zdaniem serial super ciekawy 😃

    19.05.2020 13:05
  • Arzu (gość)

    Ale wam wszystkim wali. Serial głupi a wy bardziej.

    19.05.2020 01:21
  • Gosc (gość)

    Flaki z olejem, reyhan i Kerem są tylko super, szkoda że nie będą razem

    18.05.2020 19:14
  • Gosc (gość)

    Przestałam oglądać. Cały czas intrygi knucie . Meczenie tego biednego dziecka . Znęcanie się nad Melek. Ileż można na to patrzeć.

    18.05.2020 19:01
  • Xenia (gość)

    Elif biedna dziewczyna z bogatym pochodzeniem ten tarik i vildan to scierwy do gnoja was wynająć i ta kszeselko pani matka tego jakiegoś szafka to stara zgrzeda i namiotle lata

    18.05.2020 18:16
  • Ee (gość)

    Telewizja totalnego ŕządu promuje te przemoc, to co sie dziwici

    18.05.2020 17:11
  • Gosc (gość)

    Za dużo przemocy

    18.05.2020 17:05
  • Teresa (gość)

    Treść jest ciekawa tylko kiedy już wroci Melek .Szkoda mi tej biednej Elif?

    18.05.2020 17:02
  • Agnieszka (gość)

    Reżyser psychiczny. Elit wcześniej czy później udzieli się ten obłęd.Tylko pokazują zło i zło. Widzę tych aktorów zastraszanych, to słabo mi się robi.Dno

    18.05.2020 15:56
  • I (gość)

    W tym Serialu jak " Elif " muszą być jakieś akcje bo inaczej by było nudno a tak To jest co oglądać ,szkoda tylko że dużo w tym serialu pokazują używania przemocy w rodzinie np, a tak nie powinno być raczej bo się zamęczy ta mała aktorka moim zdaniem, wolałam bym żeby był inny scenariusz przepisany do tej małej bohaterki . A za całość oglądania tego uważam że jest średni jak dla mnie .😑

    18.05.2020 15:09
  • Lili (gość)

    Mnie sie podoba ten serial... Ale Kerem nie bedzie z Rejhan-a szkoda..

    18.05.2020 15:06
  • I (gość)

    😖

    18.05.2020 14:48
  • Margarita (gość)

    Teraz mi się lepiej podoba bynajmniej Kerem i Reyhan sobie docinają a tu się kochają

    18.05.2020 14:47
  • To ja ! (gość)

    Przemoc i przemoc !!! jak długo jeszcze ,żadnej akcji , i ten dziwny płacz tej Elif ....Masakra ????

    18.05.2020 14:14
  • Lidia (gość)

    Jedna i druga do dupy z gownianymi aktorami

    18.05.2020 13:56
  • Gość (gość)

    Ta nowa seria z Haktanyrami jest lepsza niż te wcześniejsze.

    18.05.2020 13:36