"Elif" odcinek 733. Rodzina Haktanirów dowiaduje się o ciąży Hümeyry. Vildan słyszy, jak Sema krzyczy na Elif [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hümeyra dowiedziała się, że jest w ciąży i nie posiada się ze szczęścia. W 733. odcinku "Elif" postanowi poinformować o tym całą swoją rodzinę. Jak zareaguje Tarik? Sprawdź, co się wydarzy w 733. odcinku "Elif"!

Multimedia

"Elif" odcinek 733. w czwartek, 21.05.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra (Berna Keskin) poszła do lekarza na wizytę kontrolną i usłyszała potwierdzenie, że jest w ciąży. Na tę wieść nie posiada się ze szczęścia. Postanowiła uroczyście obwieścić nowinę domownikom. Elif (Isabella Damla Güvenilir) wciąż przebywa u Semy.

Kerem wypiera się uczucia do Reyhan. Między nimi dochodzi do kolejnej sprzeczkiZobacz więcej

W 733. odcinku "Elif" Tarik (Murat Prosçiler) zaprasza Ranę (Yıldız Asyalı) na kolację, choć obiecał Hümeyrze, że wróci do domu. Hümeyra jest bardzo podekscytowana i nie zdradzając powodu uroczystej kolacji, trzyma wszystkich domowników w napięciu. Rodzina dowiaduje się o ciąży w nieoczekiwanych okolicznościach, kiedy Hümeyra traci przytomność.

Vildan (Özge Yıldırım) jedzie do Semy z pieniędzmi. Do domu wpuszcza ją Cafer. Kobieta słyszy, jak Sema krzyczy na Elif, mimo to daje jej pieniądze. Sema ukrywa jednak ten fakt przed Caferem, twierdząc, że Vildan nie zdobyła jeszcze potrzebnej kwoty.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • To ja ! (gość)

    Długo się będą szukać , każda będzie skręcać w inną stronę , odc jest 940 😀

    21.05.2020 21:58
  • Maria Przykaza (gość)

    Te wszystkie tureckie filmy to jedno wielkie dno.Dzieci ze szkoły podstawowej w większości przypadków lepiej by wiedziało co zrobić i gdzie udać się po pomoc.Wszyscy robią duże oczy gapiąc się na siebie bezradnie k kłamać co za bezradność!!!!!

    21.05.2020 19:56
  • Telewidz (gość)

    Dziewczynka która gra postać Elif to biedne dziecko. Wcielając się w różne i zawiłe losy, czasami doświadcza okrucieństwa dorosłych, to będzie miała zrytą psyche. Niemożliwe żeby wcielenie się w tę postać nie dało znać w jej prywatnym życiu.

    21.05.2020 19:45
  • Marta (gość)

    JAK można to oglądać beznadziejny tasiemiec)

    21.05.2020 11:07
  • Krys. (gość)

    Jak się nie podoba, nie oglądaj.

    21.05.2020 08:36
  • Znudzona (gość)

    Film to istna bajka.Co wy jeszcze za bzdury będziecie nam wciskać. Wstyd że na takie bajki wynajęcie pieniądze!!!!!!!!!!!

    21.05.2020 08:30
  • Bulwers (gość)

    Ta Elit to jakaś upośledzona jelepeta porywana 100 razy, a teraz powinni zmienić też tytuł na inny,bo tylko pada,siedzi albo robi smutne miny.Bigate domy,a ubrana jak żebraczka.Świetmie pokazują swój naród-zamordyzm,mściwość,patologia, manipulacja,po trupach,brak szacunku dla innych.To tak ku przestrodze.

    20.05.2020 23:50
  • Alicja (gość)

    Ten film to kompletna porażka bujdy i beznadzieja.👎👎👎👎👎👎👎

    20.05.2020 23:08
  • Kufejek (gość)

    Biedna ta Elif. Ja czekam tylko kiedy znajdzie Elif ta Tülay.

    20.05.2020 22:31
  • Janek (gość)

    Bardziej Debilnego i Prostackiego filmu nie oglądałem .Szok Dno.

    20.05.2020 21:12
  • Gość (gość)

    Biedna Elif wpadła w sidła Tarika i Wiwian oraz jej przyjaciółki która na nią krzyczy a ona chodzi taka wystraszona i nie wie co ma robić biedna ta Elif.

    20.05.2020 21:03
  • Lola (gość)

    Ja ciągle czekam kiedy ta Macide w końcu dostanie zdjęcie Elif, którą ponoć szuka, na razie szuka nie wiedząc jak wygląda, to poziom tego serialu i aktorów którzy w nim grają, wciągający horror, biedna ta Elif pośród psycholi.

    20.05.2020 19:28
  • dam (gość)

    Już przestałem oglądać. Mam spokuj i więcej czasu na spacer.

    20.05.2020 18:40
  • Zorro (gość)

    Narazie 750

    20.05.2020 17:57
  • Elif (gość)

    Ile wreście będzie tych odcinkuw

    20.05.2020 17:28
  • Elif (gość)

    Ile wreście będzie tych odcinkuw

    20.05.2020 17:27
  • Pytanie (gość)

    Ile odcinków będzie?

    20.05.2020 13:47
  • Sten (gość)

    Jakie to wszystko pazerne na pieniądze! Elif trafiła z deszczu pod rynne.

    20.05.2020 10:48