"Elif" odcinek 742. Hümeyra chce pomóc Parli zdobyć Kerema! Elif błąka się po mieście [STRESZCZENIE ODCINKA]

Parla zobaczyła, jak Kerem próbuje zbliżyć się do Reyhan i wpadła w szał. W 742. odcinku "Elif" Hümeyra postanowi pomóc Parli zbliżyć się do jej brata. Sprawdź, co się wydarzy w 742. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 742. w środę, 3.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) nie może przestać myśleć o Reyhan (Çagla Şimşek). Kiedy okazało się, że ma zwichniętą kostkę, postanowił ją opatrzyć. Zobaczyła ich Parla (Seyda Bayram), która z zazdrości urządziła Keremowi awanturę. Elif (Isabella Damla Güvenilir), widząc, jak biedna jest Jülide (Melis Koç) postanowiła nie być dla niej dodatkowym ciężarem.

Kerem próbuje zbliżyć się do Reyhan. Parla szaleje z zazdrości! Inci spotka się z Elif?Zobacz więcej

W 742. odcinku "Elif" Kerem jest wściekły na Parlę za jej wybuch. Jednocześnie mężczyzna nie może przestać myśleć o Reyhan. Jülide jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Elif. Hümeyra (Berna Keskin) nie dowierza, gdy Parla próbuje przekonać ją, że Kerem darzy Reyhan uczuciem. Jednak na wszelki wypadek obmyśla plan, dzięki któremu Parla ma zdobyć Kerema.

Rana (Yıldız Asyalı) podsuwa Tarikowi (Murat Prosçiler) dokument, dotyczący zatrudnienia nowego pracownika. Birci jest bardzo szczęśliwa, że zostanie zatrudniona w firmie. Kiedy jednak dziewczyna idzie do kadr, żeby dopełnić ostatnich formalności, dowiaduje się, że decyzja o jej zatrudnieniu została cofnięta. Elif błąka się po mieście.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Super (gość)

    Parla i Kerem pasują do siebie

    30.06.2020 10:51
  • ****** (gość)

    Parka to najładniejsza dziewczyna z filmu Elif

    21.06.2020 16:22
  • Uuiiiokiokkiiiookokkkiooookkjjio0kkkkiiooo9kkkooooi (gość)

    B Iiaoo9iiokkokkokoooopooookkokokkokkoolkkkookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllommkkokklkmklmmmkkkkkkkkkooolkkkokkkkolllkkkknjikkkkkkkkkokkkkooikkiolkkkkklkkkkklllllkklpoolllommlppmlllkkklpll M

    05.06.2020 11:25
  • Jjjiakkokkbjkokkkiokkoojiio9jiiojjiok (gość)

    Hyjajiiooojjjiioijjioij9iii9iji9kkjjiiiiiiiiiiik

    05.06.2020 11:23
  • Renata (gość)

    Oglądam rzadko, raczej tylko gdy jestem u mamy.. I dziwię się, że ludzie jeszcze to oglądają. To jest tak naciągane, nudne.. Jeszcze początek był ok..

    04.06.2020 12:27
  • Maria (gość)

    Nasze seriale też ciągną się jak flaki z olejem a kiepscy są już w powturkach na wszystkich kanałach jak wam nie podoba się film to po co oglądasz i komentujesz to jest inna kultura pokazywania uczuć i obyczajów mnie to interesuje Maria

    03.06.2020 09:13
  • Ela (gość)

    Basiu, masz rację, nie oglądaj i nie pisz nic więcej....

    02.06.2020 22:28
  • Ela (gość)

    .Do niedawna oglądałam z mężem ten serial z przyjemnością,ale teraz to jest bajka dla debili.Ta Elif to jakiś niedorozwój,nie mówi nic o sobie,robi głupie miny.. jak dlugo skazani będziemy na to badziewie.Jaki cel mają półgłówki z telewizji,że na jaki program włączę telewizor to trafiam na kolejny turecki gniot.

    02.06.2020 22:03
  • Uhgtkh (gość)

    Hyfdfh

    02.06.2020 21:17
  • Agnieszka35 (gość)

    Ten film powinno zdjac sie juz anteny. Żenada nic wiecej.

    02.06.2020 19:07
  • Maja (gość)

    Taką role ma elif i melek oblakana jak bedzie chodzic w potarganych ubraniach takie mąja role

    02.06.2020 17:35
  • Ktos (gość)

    Tarik bedzie aresztowany

    02.06.2020 17:31
  • Majeczka (gość)

    Oglądając serial poznaje kulturę i tradycję . Nie wyczuwam się, to tylko film. Dlaczego tak żle inni oceniają mnie że oglądam taki serial???. Trochę optymizmu. Pozdrawiam😃

    02.06.2020 16:35
  • Bella (gość)

    Teraz to film dla idiomów kto to oglada

    02.06.2020 16:02
  • Bella (gość)

    Teraz to film dla idiomów kto to oglada

    02.06.2020 16:01
  • Gravka (gość)

    Czy może ktoś wie czy to bydlę Tarik zapłaci za zło które poczynił ludziom wokół?

    02.06.2020 15:43
  • Pola (gość)

    A wystarczyło spytać o imię, oni wszyscy jak na haju, tam marycha jest legalna, nikt nie myśli zdroworozsądkowo, trzeba coś wciągać żeby to oglądać jeszcze parę lat tych seriali i naród przestanie myśleć już dziś jest z tym problem ech......

    02.06.2020 15:22
  • Nieznana (gość)

    A mnie się podoba ,ten film.

    02.06.2020 15:12
  • Mery (gość)

    Czy ta Elif to jest obłąkana,robi miny jak głupek, patrzy się spod łba nie może powiedzieć że jest porwaną przez Vilden to udaje debila, jak długo jeszcze będą pokazywać kiedy się spotka z tą nieszczęśliwą matką,jaka matka taka córka też głupa rżnie.

    02.06.2020 15:02
  • Mila (gość)

    Basiu naucz sie pisowńi bez bledow.

    02.06.2020 14:53
NowszeStarsze