"Elif" odcinek 744. Macide jedzie po Elif do szpitala. Dziewczynka znika bez śladu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif trafiła do szpitala i policja zawiadomiła o tym Macide. W 744. odcinku "Elif" kobieta pojedzie po dziewczynkę, ale okaże się, że Elif zniknęła. Co się stało? Sprawdź, co się wydarzy w 744. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 744 w piątek, 5.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak zdesperowana Elif (Isabella Damla Güvenilir) wbiegła pod nadjeżdżający samochód, trafiła do szpitala. Tam policja starała się ustalić, kim jest dziewczynka. Rana (Yıldız Asyalı) umówiła się z Tarikiem (Murat Prosçiler) na obiad, ale kiedy on otrzymał informację dotyczącą Elif zostawił Ranę w restauracji.

Elif trafia do szpitala! Policja ustali, kim tak naprawdę jest dziewczynka? Zobacz więcej

W 744. odcinku "Elif" Macide (Nur Gurkan) nie może uwierzyć, że w końcu odnalazła Elif. Kiedy jednak dociera na miejsce, okazuje się, że dziewczynka zniknęła. Tarik jest wściekły na swoich ludzi, że pozwolili, aby ktoś ich ubiegł.

Gdy Mustafa prosi o nagrania ze szpitalnych kamer, dowiaduje się, że wskutek awarii obraz się nie zapisał. To jednak ludzie Tarika przekupili szefa ochrony i przejęli nagrania. Z nich dowiadują się, że obcy mężczyzna porwał Elif.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karton (gość)

    Zyta Odp macide 😒 ???

    05.07.2020 21:10
  • Mandarynka (gość)

    Macide jest przepiękna najlepsza z filmu elif

    04.07.2020 07:45
  • Gość (gość)

    Tak Mustafa by ją poznał

    02.07.2020 14:23
  • Kortez (gość)

    Mustafa by poznał Elif tylko jej nie widział a macide to ciotka yosufa

    30.06.2020 10:49
  • Gość b (gość)

    Tak od początku pokochała Elif jak swóją wnuczkę

    23.06.2020 10:35
  • Gość (gość)

    Dobrze by było jak by była z panią macide

    23.06.2020 09:31
  • Gość k (gość)

    Tak już jest zdrowa

    21.06.2020 16:19
  • Gość (gość)

    Życzymy dużo zdrówka Elif 😘😘😘

    17.06.2020 10:26
  • !!!! (gość)

    Elif to curka melek 😃

    16.06.2020 21:52
  • Irena (gość)

    Życzę zdrowia Elif 😊🍣 vildan się tobą zajmie

    16.06.2020 15:43
  • Joanna (gość)

    Pani madzide pomaga każdemu Elif kochała jak wnuczkę

    16.06.2020 13:47
  • anita (gość)

    Super madzide

    16.06.2020 12:20
  • Żaneta (gość)

    Z całego filmu to pani madzide jest najfajniejsza umi problem rozwiązać 😃pomaga innym i czekam kiedy pani madzide się dowie prawdy o Elif 😬Pozdrawiam Żaneta

    16.06.2020 12:02
  • 💔 (gość)

    Nie wiem jak wy ale wciąż wspominam,chwilami Necdeta który był w 2 sezonie tego Serialu, chyba Nigdy nie zapomnę tych scen z jego udziałem, Arzu również, Bardzo Niegodziwi i Złośliwi ludzie, Poza tym czy zawsze musiały być tragiczne zakończenia sezonów 1-3 ?...bo chyba nie aż tak , ale rozumiem musiało tak być tak bo inaczej by się Szybko zakończył się Film, wiadomo wszystko co dobre na koniec Arzu musiała się przyczynić .

    06.06.2020 23:07
  • Bonaventura (gość)

    Scenariusz pisany na kolanie w poczekalni dworcowej. Bardzo nierówna gra aktorów, niektórych żenująca ale szczytem żenady jest Elif - kompletne beztalencie !!! Umie tylko marszczyć brwi. Porównajcie z pięknie zagraną rolą Inci.

    05.06.2020 19:01
  • A (gość)

    Najśmieszniejsze jest to że serial bez tytułowej bohaterki byłby o wiele lepszy :D

    05.06.2020 15:25
  • LMK (gość)

    KTO JEST ZA MNĄ!?

    05.06.2020 14:16
  • LMK (gość)

    POWINLI ZROBIĆ TAK ŻEBY ZABRALI TĄ ELIF A NIE PODOBNO TEGO MA BYĆ 1000 ODCINKÓW ZAMIAST TYLE TEGO TO JUŻ POWINŁA TULAY ZABRAĆ ELIF I BY BYŁO DOBRZE

    05.06.2020 14:15
  • Wiga (gość)

    Filmy tureckie są dla szerokiej tureckiej publiczności. Żeby były zrozumiany, wszyscy myślą na głos, zawsze mają wyciskać łzy i to jest całą ich treść. Zawsze jest tam krzywdzeniem dzieci i kobiet, brak ich praw, sposób na utrzymanie całych rodzin to praca kobiet, zmuszanie dzieci do pracy czy żebrania, napady rozbójnicze z nożem czy pistoletem i praca dla bandytów. Bogacze niby chodzą do pracy ale nie pracują, najwyżej chodzą wokół biurka i myślą, co zrobić z wyznaniem uczucia. Pieniądze bogatych są bez ograniczeń A biedni za sporadyczną pracę utrzymują całe rodziny. Żądze jest też dużą dawką wiary w religię i Boga. Plusem jest dobieranie pięknych aktorów i piękna muzyka. Treści Właściwie brak.

    05.06.2020 11:26
  • Gość (gość)

    Wszystkie filmy tureckie sa beznadziejne denerwujace aktorki przewracają tylko wielkimi oczami i zapomonaja ze maja język brak akcji okropieństwo....