"Elif" odcinek 746. Hümeyra nakryje Tarika na zdradzie? Melek przeżyła wypadek samochodowy?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik spotyka się z Raną. Ciężarna Hümeyra zaczęła już podejrzewać, że jej mąż ma romans. W 746. odcinku "Elif" bohaterowie na nowo będą wspominać mamę Elif, Melek. Sprawdź, co się wydarzy w 746. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 746. we wtorek, 9.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) została wyniesiona ze szpitala przez Cafera, który razem z Semą zaczął się opiekować dziewczyną. Wiedzą, że jest ona wiele warta. Tymczasem, rodzina zaczyna dostrzegać, że Tarik (Murat Prosçiler) dziwnie się zachowuje.

Macide podejrzewa, że Tarik ma związek ze zniknięciem Elif. Odkryje prawdę? Zobacz więcej

W 746. odcinku "Elif" Sema i Cafer troskliwie opiekują się Elif. Zastanawiają się też, kim jest dziewczynka, której wszyscy szukają. Zachowanie Tarika sprawia, że Hümeyra (Berna Keskin) coraz bardziej obawia się, że mąż ją zdradza. Tymczasem Tarik, chcąc odzyskać przychylność Rany (Yıldız Asyalı), znika z nią na cały dzień. Jego nieobecność w biurze wzbudza podejrzenia Kerema (Nevzat Can).

Macide (Nur Gurkan) i Mustafa przypuszczają, że Melek (Selin Sezgin) mogła przeżyć wypadek. Jülide (Melis Koç) rezygnuje z pracy u Tülay (Derya Şen), tłumacząc się znalezieniem lepszej pracy.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Jak komus się nie podoba TO NIECH NIE OGLĄDA FILMU A NIE PISZE OBRAŹLIWYCH I WOLGARNYCH SLOW

    09.06.2020 19:59
  • Ola (gość)

    Jak czytam te wasze komentarze to glowa boli same tepaki

    09.06.2020 17:22
  • Waldemar (gość)

    Dobrze że wszyscy o normalnej orientacji

    09.06.2020 15:30
  • Brunerr (gość)

    Mewa ty przeroslas ten serial , oglądaj Klossa

    09.06.2020 08:37
  • JB (gość)

    Dobrze ktoś napisał Marny film dla Debili !

    09.06.2020 08:33
  • Lili (gość)

    Ja tam lubię oglądać Elif lubię jak gra tylko denerwuje mnie ten Tarik i jego żądza aby się pozbyć małej Elif tylko dla pieniędzy.

    09.06.2020 07:56
  • Twój stary (gość)

    Film dla debili

    09.06.2020 05:55
  • Bożena (gość)

    Piękny film Elif to słodziutkie dziecko i zdolne pięknie gra tą rolę

    08.06.2020 22:59
  • Paulinka (gość)

    To chodzi o majątek Bo Mama kemera chcę dać dla elif pieniądze

    A Tarik jest zły bo chcę te całe bogactwo sobie wsiąść i chce pozbyć się. Elif

    08.06.2020 22:26
  • Ghhuiiji9jiquji1iiqhhjiqijjipph (gość)

    Tak masz rację hahaha

    08.06.2020 22:10
  • Ghhuiiji9jiquji1iiqhhjiqijjipph (gość)

    Tak masz rację hahaha

    08.06.2020 22:10
  • Maria (gość)

    Ja już się pogubiłm kto i czego chce kto o co walczy za dużo wymyślnych problemów z dzieckiem w roli głównej Turcy potrafią utrudnić sobie życie

    08.06.2020 20:18
  • Lila (gość)

    Tak w telegraficznym skrócie, to po prostu serial jest skonstruowany, że fabuła jest przeciąganie. Inaczej film skończyły się na pięciu odcinkach.

    08.06.2020 17:53
  • Teresa (gość)

    Piękny serial.Czekam z utęsknieniem na następny odcinek,a to dopiero jutro.Malkontenci grajcie na nerwach komu innemu.

    08.06.2020 17:30
  • Wanda (gość)

    Jowisz, na Księżyc, nikt Ci przecież nie każe oglądać! Głupi wpis, skoro twierdzisz, że NUDA, to jednak oglądasz!?

    08.06.2020 15:43
  • Jowisz (gość)

    Elif to nuda.

    08.06.2020 15:21
  • A (gość)

    To turecki serial, najprostsze wytłumaczenie. Szkoda że postać tytułowa też jest beznadziejna.

    08.06.2020 15:15
  • Mewa (gość)

    Czy ta pani Macide jest tak tępa, że szuka Elif nie wiedząc jak wygląda i nie prosi Mustafy żeby jej pokazał jak wygląda Elif, proszę niech mi ktoś to wytłumaczy, bo zwariuję 🙉.

    08.06.2020 14:54
  • Ghhuiiji9jiquji1iiqhhjiqijjipph (gość)

    Gb.1jujiihh¹ji1i1iqiih Gui99yu888huihhu899hiii9jjiiiii9jiiiiji¹b

    08.06.2020 13:54
  • Yjajjiokkijbiio (gość)

    jyJJJiguikjuuu

    08.06.2020 13:53