"Elif" odcinek 748. Tarik uniemożliwia odprowadzenie Elif do rezydencji. Co zamierza zrobić z dziewczynką? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cafer postanowił odprowadzić Elif do rodziny Haktanirów. W 748. odcinku "Elif" będzie już przed drzwiami rezydencji, ale oddanie Elif uniemożliwi mu Tarik. Sprawdź, co się wydarzy w 748. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 748. w piątek, 12.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) wciąż jest u Semy i Cafera. Po tym, jak nie otrzymali żadnego znaku życia od Vildan (Özge Yıldırım), mężczyzna postanowił, że odprowadzi ją do domu Haktanirów. Kerem (Nevzat Can) znalazł akt zakupu działki wystawiony na Tarika (Murat Prosçiler) i Zafera.

Cafer chce zaprowadzić Elif do Haktanirów. Tarik okłamuje Kerema Zobacz więcej

W 748. odcinku "Elif" Hümeyra (Berna Keskin) jest zachwycona kołyską niespodzianką od Tarika. Kerem obawia się, że niedawny wybuch Parli (Seyda Bayram) sprawił, że Reyhan (Çağla Şimşek) go unika. Odwiedza Reyhan, przy okazji pomaga jej rozwiązać zadanie, nad którym długo się głowiła. Dziewczyna z podziwu nie może oderwać od niego wzroku.

Jülide (Melis Koç) robi na drutach kocyk na zamówienie, a zadowolona klientka zleca jej kolejną pracę. Cafer przyprowadza Elif do rezydencji, od drzwi zawraca go telefon od przerażonej Semy, którą trzymają na muszce ludzie Tarika.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ???? (gość)

  Humeyra nie daj się nabrać tarykowi on cię zdradza z panią raną

  23.06.2020 12:13
 • (gość)

  I vildan

  21.06.2020 17:53
 • .........,,.............................. (gość)

  Tak pani madzide jest dobrą osoba 👍

  16.06.2020 16:10
 • sisi (gość)

  Z tego domu to najbardziej jest pani madzide

  16.06.2020 12:44

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×