"Elif" odcinek 750. Hümeyra nakryje Tarika na zdradzie?! Kerem odkrywa nowe kłamstwa szwagra! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hümeyra czuje niepokój w związku z zachowaniem Tarika. W 750. odcinku "Elif" dowie się czegoś, co tylko spotęguje jej podejrzenia dotyczące romansu męża. Sprawdź, co się wydarzy w 750. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 750. we wtorek, 16.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) powiedział Hümeyrze (Berna Keskin), że musi jechać do firmy. kobieta przez przypadek podsłuchała jednak jego rozmowę telefoniczną i jest już niemal pewna, że mąż ją okłamuje.

Cafer terroryzowany przez ludzi Tarika. Elif znowu znika!Zobacz więcej

W 750. odcinku "Elif" Reyhan (Çağla Şimşek) coraz bardziej martwi się o mamę. Podejrzewa, że jej bracia mogli coś jej zrobić. Şafak (Uğur Özbağı), podsłuchuje rozmowę Leman (Parla Şenol) z Tülay (Derya Şen). Nie może uwierzyć, że jego matka pozbawiła Jülide (Melis Koç) pracy i każe Leman poprosić Tülay, by ponownie ją zatrudniła. Leman jednak jest nieugięta.

Kierowana podejrzeniami Hümeyra jedzie do firmy, gdzie dowiaduje się, że Tarika tego dnia nie było w pracy. Kobieta jest załamana. Elif (Isabella Damla Güvenilir) znowu jest w rękach Vildan (Özge Yıldırım). Podczas rozmowy z Filiz Kerem (Nevzat Can) odkrywa kolejne kłamstwo Tarika.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Najładniejsze dziewczyna (gość)

    Humeyra ty jesteś najładniejszą

    23.06.2020 12:11
  • Gość (gość)

    Tak taryka to robił od poczatku

    21.06.2020 17:52
  • Aniela (gość)

    Serial jest ok Nie patrzcie jak.wam sie nie podoba.

    17.06.2020 09:34
  • Maria (gość)

    Jest.to bardzo fajny.serial A

    17.06.2020 09:31
  • Sisi (gość)

    I wszystko wyszło na jaw

    16.06.2020 16:02
  • Mareknajbardziej (gość)

    Najbardziej lubię czytać wasze komentarze. A film to tylko tło

    16.06.2020 13:32
  • ola (gość)

    Cała prawda wyszła na jaw

    16.06.2020 12:46
  • Gość (gość)

    Piszecie że głupoty, to po co oglądacie????

    16.06.2020 12:27
  • gość (gość)

    Ten serial to żenada zakupili gniota na parę lat i czas antenowy zajęty a gniot kosztował małe pieniądze. Jest tyle ładnych seriali tureckich a ten tasiemiec to nie dosyć ze nudny to dla niekojarzacych głupców.

    16.06.2020 11:56
  • Zosia (gość)

    Co za głupoty tego nie da się oglądać niby o małej dziewczynce a wciąż problemy dorosłych i ciągnie się jak flaki usunąć go

    16.06.2020 06:15
  • Zosia (gość)

    Co za głupoty tego nie da się oglądać niby o małej dziewczynce a wciąż problemy dorosłych i ciągnie się jak flaki usunąć go

    16.06.2020 06:14
  • Przeglądacz (gość)

    Błąd w tytule. Nie 7450 odcinek, a 750.

    15.06.2020 22:16
  • bou (gość)

    Tarik toooo GADDDD

    15.06.2020 20:39
  • Dąb (gość)

    Oki, nic nie może mówić Elif, ale czemu Ta Macide nie wie jak wygląda Elif, a ją szuka, z ciekawości by chociażby by wypadało wiedzieć ale nie, trochę to WKU....... Ce.

    15.06.2020 20:37
  • Gość (gość)

    Ciekawe gdzie pójdzie teraz z Elif

    15.06.2020 20:12
  • Gość (gość)

    Ciekawe gdzie pójdzie teraz z Elif

    15.06.2020 20:12
  • Goosia (gość)

    Bardzo niefajny film bzdury

    15.06.2020 19:31
  • Modelajna (gość)

    Wszyscy się pojawią za jakiś czas .. Melek wróci pojawi sie w domu Humeyry i Tarika i zobaczy ,że jest tam Elif. Po za tym pojawi sie jeszcze Selim z Zeynep oraz Sułtanka ( matka selima ) a nawet bedzie niezniszczalna Arzu. ;)

    15.06.2020 18:01
  • A (gość)

    Wszystkie Wasze komentarze to robienie sobie żartów mam nadzieję :D

    15.06.2020 17:24
  • Kooooko (gość)

    Elif nic nie moze powiedziec bo zabronił.Yusuf 😮Jak powie kim.jest to grozi jej niebezpieczeñstwo ...

    15.06.2020 16:19
NowszeStarsze