"Elif" odcinek 755. Parla triumfuje. Kerem nie będzie chciał szukać Reyhan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przez Parlę Reyhan postanowiła odejść z rezydencji. W 755. odcinku "Elif" rodzina Haktanirów przeczyta od niej list pożegnalny. Co zrobi Kerem? Czy będzie szukał Reyhan? Sprawdź, co się wydarzy w 755. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 755. we wtorek, 23.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Parla (Seyda Bayram) nastawiła Hümeyrę (Berna Keskin) przeciwko Reyhan (Çağla Şimşek). Powiedziała, że jest intrygantką, która chce uwieść Kerema (Nevzat Can). Hümeyra urządziła więc Reyhan okropną awanturę. Zrozpaczona i upokorzona dziewczyna postanowiła opuścić rezydencję.

Reyhan, upokorzona przez Hümeyrę i Parlę, postanawia opuścić rezydencję!Zobacz więcej

W 755. odcinku "Elif"Reyhan i jej matka bez słowa opuszczają rezydencję. Yildiz (Mediha Aydın) znajduje pożegnalny list Reyhan. Domownicy nie potrafią zrozumieć, dlaczego dziewczyna odeszła bez pożegnania. Tarik (Murat Prosçiler) uświadamia sobie, że nie zadzwonił do Rany (Yıldız Asyalı). Kobieta jest wściekła, że została zlekceważona.

Parla nie może uwierzyć, że naprawdę pozbyła się rywalki. Postanawia zrobić wszystko, żeby zdobyć uczucia Kerema.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tak (gość)

    Pani macide ma bardzo dobre serce

    24.06.2020 20:22
  • Mia (gość)

    Kiedy ktoś pokaże zdjęcie Elif tej Macide, szkoda kobieciny szuka a nie zastanawia się nad tym jak to dziecko wygląda, ograniczona trochę, może ajschajmer?

    24.06.2020 05:28
  • Jolka (gość)

    Parla to straszna. Żmija

    23.06.2020 20:18
  • Rumca42 (gość)

    Samo życie u nas też tak jest ie ważne że uczciwa skromna pnie się samodzielnie do góry aby do czegoś dojść samemu 🍀to lalusie z bogatszy domów ich ponizaja samo życie taki mamy teraz czas mało kto potrafi uszanować drugiego

    23.06.2020 15:14
  • Fanka. Macide (gość)

    Kerem i macide mają dobre serce

    23.06.2020 11:57
  • Biskup (gość)

    Głupie kobiety, durni faceci...seriale tureckie dla przygłupów...Boże pomóż!

    23.06.2020 08:08
  • Antydebil (gość)

    Typie, ale przejebane że musisz o tym pisać artykuły. Lepiej psie gówna zbierać

    22.06.2020 23:00
  • Jasmina (gość)

    Zdąży się z nią ożenić.Bez miłości.Można? Można

    22.06.2020 22:55
  • La parle (gość)

    Mam chęć na parle

    22.06.2020 22:38
  • Dana (gość)

    Jedyny Serial realny na faktisch autentycznych,jest tez ksiazka ...to Narzeczona ze Stambulu....na Zoom o 20.00 od pon.do piatku.Tam jest akcja....reszta ciagna sie te placzki, je szkoda czasu,mozna isc na spacer.Ja ogladam od 1 odcinka i szczerze polecam.....

    22.06.2020 22:08
  • Dana (gość)

    Jedyny Serial realny na faktisch autentycznych,jest tez ksiazka ...to Narzeczona ze Stambulu....na Zoom o 20.00 od pon.do piatku.Tam jest akcja....reszta ciagna sie te placzki, je szkoda czasu,mozna isc na spacer.Ja ogladam od 1 odcinka i szczerze polecam.....

    22.06.2020 22:07
  • Sten (gość)

    Ta Parla wygląda jak żyrafa !!!

    22.06.2020 22:03
  • Ewa (gość)

    We wszystkich serialach turecki zatajenie prawdy kończy się fatalnie dla bohaterów. I te powłóczyste spojrzenia. Masakra.😢😢😢

    22.06.2020 21:46
  • Ewa (gość)

    We wszystkich serialach turecki zatajenie prawdy kończy się fatalnie dla bohaterów. I te powłóczyste spojrzenia. Masakra.😢😢😢

    22.06.2020 21:45
  • Uwaga* (gość)

    Napisaliście w opisie "eyhan" zamiast Reyhan.

    22.06.2020 20:35
  • Monia (gość)

    Lubie ten serial ale robi się coraz dziwniejszy... Oglądałam ostatni odcinek skonczu się głupio

    22.06.2020 20:12
  • maga-ma (gość)

    No i ja oglądam od początku, ale mnie wkurza.Te dwie srubniete Parla i Humejra, choć myślę że im się też dostanie.Licze na to

    22.06.2020 19:24
  • Julita (gość)

    Jupi

    22.06.2020 18:44
  • Janina.. (gość)

    Wątki.strasznie.pokręcone.ale.akcja.mogłaby.toczyć.się.szybciej.

    22.06.2020 18:39
  • Felek (gość)

    Ten film jest tak głupi że muszę go oglądać.

    22.06.2020 18:25
NowszeStarsze