"Elif" odcinek 757. Elif ma nadzieję, że spotka się z mamą. Wiadomo, co dzieje się z Melek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Vildan postanowiła przypomnieć się Tarikowi i udała się do niego do firmy. W 757. odcinku "Elif" Tarik będzie miał nadzieję, że trafi na ślad Elif. Sprawdź, co się wydarzy w 757. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 757. w czwartek, 25.06.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Vildan (Özge Yıldırım), u której wciąż przebywa Elif (Isabella Damla Güvenilir), postanowiła dać o sobie znać Tarikowi (Murat Prosçiler). Chce się na nim zemścić. Odwiedziła mężczyznę w firmie i poinformowała go, że trafiła na ślad Elif.

Vildan odwiedza Tarika w firmie. Powie mu, że Elif jest u niej?Zobacz więcej

W 757. odcinku "Elif" Kerem (Nevzat Can) nie może pogodzić się z odejściem Reyhan (Çağla Şimşek). Uświadamia sobie, jak bardzo mu na niej zależy. Vildan i Tarik spotykają się w miejscu, gdzie Vildan rzekomo widziała Elif. Niczego nieświadomy mężczyzna ma nadzieję, że dzięki pomocy Vildan wreszcie odnajdzie dziewczynkę.

Elif natomiast jest przekonana, że Vildan poszła spotkać się z jej mamą i przyprowadzi ją do domu. Gdy Vildan wraca sama, dziewczynka czuje się zawiedziona. Tymczasem okazuje się, że matka Elif - Melek (Selin Sezgin) - nie zginęła w wypadku. Kobieta żyje jednak w skrajnym ubóstwie.

Reyhan, czyli młodziutka Çağla Şimşek prywatnie wygląda całkiem inaczej niż w serialu! Ile ma lat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nie (gość)

    Prosze nie obrażać innych

    01.07.2020 20:17
  • Jaga (gość)

    Życie to też bajka. I to całkiem realna. Niema co krytykować serialu. Jak nie podoba się to zawsze można przełączyć na inny kanał. ❤

    29.06.2020 07:59
  • Super (gość)

    Tak vildan jest mogra

    26.06.2020 20:37
  • Jaskółka (gość)

    Vildan jesteś bardzo mogra

    25.06.2020 20:48
  • jasia (gość)

    Ja tam oglądam Elit od samego początku i nie byo odcinka bym go nie ogląda .....Nie wiem dlaczego krytykować seriale tureckie czy brazylijskie ....Ja np..ogladam...Widac tu jak traktuje się człowieka z wyższych sfer .w stosunku do pochodzenia wieś _miasto...Ja np.nie oglądam żadnego Polskiego serialu.....Brazylinskie uwielbiam a teraz Turcki..To rzecz gustu..Oglada każdy co lubi a nie krytykuje nikogo......

    25.06.2020 15:51
  • JOLA (gość)

    Każdy serial to bajeczka.Elif to bajka,bez sensu,naiwna i głupia.Pokazuje bezprawne,przekupstwo i łapownoctwo.A ludzi bogatych głupich,nadętych.

    25.06.2020 14:27
  • Ania z zielonej (gość)

    Przypominam tym co tak krytykują że kazdy telewizor ma przełącznik kanałów. Nikt nikogo nie zmusza jest wolność wyboru.

    25.06.2020 09:08
  • ??? (gość)

    Dobra nie bede wtracac sie do rozmowy ale i tak twierzdze ze Kerem popłacze sie ze bedzie go slychac w calej rezydencji!!!

    25.06.2020 09:01
  • Bogna (gość)

    Skoro ten film to bajeczka to poco ogladacie

    25.06.2020 08:53
  • Jola (gość)

    Błagam przestańcie emitować to dziadostwo!!

    25.06.2020 08:07
  • Damian (gość)

    Ten film to wielkie guwno

    24.06.2020 21:13
  • Piter (gość)

    Każdy serial to bajka bez końca tylko już nas nie stać na lepsze filmy to kupuję tureckie albo brazylijskie gowna

    24.06.2020 18:35
  • Piter (gość)

    Każdy serial to bajka bez końca tylko już nas nie stać na lepsze filmy to kupuję tureckie albo brazylijskie gowna

    24.06.2020 18:34
  • Piter (gość)

    Każdy serial to bajka bez końca tylko już nas nie stać na lepsze filmy to kupuję tureckie albo brazylijskie gowna

    24.06.2020 18:34
  • Piter (gość)

    Każdy serial to bajka bez końca tylko już nas nie stać na lepsze filmy to kupuję tureckie albo brazylijskie gowna

    24.06.2020 18:34
  • Lena (gość)

    Czemu nikt nie napiszę że to jedna wielka ściana?

    24.06.2020 16:14