"Elif" odcinek 764. Elif widzi Melek w telewizji! Postanawia uciec i odnaleźć mamę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik rozkazał Vildan zabrać Elif ze Stambułu. W 764. odcinku "Elif" Elif zobaczy w telewizji Melek. Rozpozna w niej swoją mamę i postanowi odszukać ją na własną rękę. Sprawdź, co się wydarzy w 764. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 764. w poniedziałek, 6.07.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Ku zaskoczeniu Vildan (Özge Yıldırım), Tarik (Murat Prosçiler) nie tylko nie chce, aby wróciła do rezydencji, ale też rozkazuje jej, aby zabrała Elif (Isabella Damla Güvenilir) ze Stambułu. Kerem (Nevzat Can) źle się czuje. Nie przestaje tęsknić za Reyhan (Çağla Şimşek).

Tarik każe Vildan zabrać Elif ze Stambułu. Kerem źle znosi brak Reyhan Zobacz więcej

W 764. odcinku "Elif" Birce bardzo chce lecieć na targi mody w Mediolanie, jest jednak przekonana, że Yunus (Cenay Türksever) nie będzie chciał jej zabrać. Tymczasem Yunus próbuje namówić na udział w targach Kerema. Ten odmawia, ale nie wie jeszcze, że Tarik już podjął tę decyzję za niego. Elif przypadkiem rozpoznaje Melek (Selin Sezgin) w telewizji. Dziewczynka nie posiada się ze szczęścia, że jej matka żyje. Postanawia wymknąć się z domu i ją odnaleźć.

Vildan zatrzymuje ją w ostatniej chwili i za karę zamyka w pokoju. Kobieta informuje Tarika, że wynajęła dom dla siebie i Elif. Tarik robi wszystko, żeby Rana (Yıldız Asyalı) mu wybaczyła, ta jednak jest nieprzejednana. Parla (Seyda Bayram) jest znudzona ciągłymi rozmowami o dziecku Hümeyry (Berna Keskin), ale przed przyjaciółką udaje żywe zainteresowanie.

Selin Sezgin - serialowa Melek - w serialu "Bay Yanlış" z Canem Yamanem. Kogo zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • L (gość)

  Elif To nie

  07.07.2020 13:10
 • Lubię to (gość)

  Taka prawda Super tekst Pozdrawiam

  04.07.2020 21:21
 • Taką prawda (gość)

  Ta vildan od razu powinna iść do pani macide powiedzieć jej całą prawdę i o elif nawet jak pani macide dzwoniła to vildan powinna jej od razu powiedzieć że taryko te dziecko chce zabrać aby mieć odniej pieniądze cały majątek najbardziej lubię z filmu Elif macide ma bardzo dobre serce jest uprzejmą miła każdemu pomaga nawet elif pokochała jak swoją wnuczkę Ale dziwię się Pani Macide ze ma jeszcze cierpliwość do taryka z filmu Elif to macide i reyhan byli dobrzy może jeszcze keremem ale macide i to jeszcze jest bardzo piękna dobrze się trzyma pozdrawiam pani macide reyhan i kerem czuli coś do siebie reyhan była bardzo pracowita nawet w firmie pomagala tylko parla się z niej wyśmiewała to wiejska brazoletka nawet humeyre na nią namówiła ii to jeszcze kłamstwami szkoda mi tylko kerema bardzo przeżywa a ta parla była tylko zazdrosna o kerema nie dziwię się reyhan że odeszła dziewczyna tyle przez nią łez wypłakala

  04.07.2020 21:12
 • ??? (gość)

  ?????

  03.07.2020 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×