"Elif" odcinek 768. Elif przychodzi na posterunek. Policjanci pomogą jej odnaleźć Melek? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif doprowadziła do tego, że Vildan musiała wyjść z domu i dzięki temu mogła uciec. W 768. odcinku "Elif" dziewczynka dotrze na posterunek policji. Sprawdź, co się wydarzy w 768. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 768. w piątek, 10.07.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) zakręciła dopływ wody i kiedy zaniepokojona Vildan (Özge Yıldırım) wyszła do banku uregulować rachunek za wodę, Elif wymknęła się z domu. Ranie (Yıldız Asyalı) udało się namówić Tarika (Murat Prosçiler), by to on leciał do Mediolanu.

Kerem odwołuje wyjazd do Mediolanu. Parla jest załamana. Elif próbuje uciec od Vildan!Zobacz więcej

W 768. odcinku "Elif" Hümeyra (Berna Keskin) każe Tarikowi wytłumaczyć się z nagłej zmiany planów. Udaje mu się przekonać żonę, że zrobił to w trosce o dobro firmy oraz w obawie o dobro dziecka. Elif dociera na posterunek policji. Opowiada funkcjonariuszowi o wypadku i reportażu, który widziała w telewizji.

Vildan nie może uwierzyć, że Elif tak ją przechytrzyła. Bezskutecznie szuka dziewczynki. Jest przekonana, że tym razem Tarik nie daruje jej życia.

Selin Sezgin - serialowa Melek - w serialu "Bay Yanlış" z Canem Yamanem. Kogo zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ile jeszcze.. (gość)

    Ilr można.. Serial wciąga ale bez przesady, ile ta dziewczynka ma się włóczyć :D

    10.07.2020 19:36
  • Niefan (gość)

    Do eea czyli oglądałeś/aś

    10.07.2020 16:05
  • Jowisz (gość)

    Wystarczy oglądnąć jeden odcinek w tygodniu i tak będzie na bieżąco.

    10.07.2020 14:01
  • Wanda (gość)

    Co za debile, krytyka, nie podoba mi się i inne bzdety! A kto Ci debily jeden z drugim każe oglądać? Robisz to, oglądasz, to o co Ci g.... chodzi? Rabarbar, nie patrz i nie płacz

    10.07.2020 11:30
  • Rabarbara (gość)

    Ten film to koszmar, jak można nagrać coś takiego a my jak oglądać te flaki z olejem. Tylko turki mogą coś tak durnego nagrać. Fe fe fe wstyd to oglądać.

    10.07.2020 10:59
  • Basia (gość)

    Tarikowi wystarczy położyć podsluch i sprawa by się rypla, wydalo by się wszystko, co robi i zkim się zadaje, a ta Humejra jest tak zajeta ciążą że nic się nie domysla co robi jej hazardzista, no aleteraz ta fabuła pójdzie do przodu, Eliw się napewno uwolni od tych którzy ją głębią, cieszę się że Eliw tak zrobiła, a wiem. że odnajdzie mame i skończy się ten film dobrze, ogladalam koniec tego filmu i dzięki Panu Bogu za tą fabułę pozdrawiam

    10.07.2020 08:05
  • Gość (gość)

    Ja co dziennie oglądam Elif i to jest sprytna dziewczynka

    10.07.2020 07:23
  • Adela (gość)

    Za to że są bezbronne

    10.07.2020 06:08
  • Adela (gość)

    Co robili po wypadku Gd, i była melek nie ma jasności w tym serialu trzeba się domyślić poza tym jak można pokazać jak traktowane są dzieci za to że w tym kraju

    10.07.2020 06:06
  • Calineczka (gość)

    Safijo, jaki wstyd słownictwo brukowe, lepiej zamilknij na forach. Be, be, be

    09.07.2020 23:07
  • Serdecznie (gość)

    Życzę wam miłego wieczoru

    09.07.2020 21:39
  • eea (gość)

    jesteście psychiczni jeśli możecie oglądać coś tak prymitywnego jak to coś ,no ale co się dziwić tyko ograniczone upośledzone ludzie moga się takim v serialem zainteresować pozdrawiam pojeby

    09.07.2020 21:35
  • Lubię to (gość)

    Ty też kuzynko maż dobre serce miłego wieczoru pozdrawiam was wszystkich

    09.07.2020 21:33
  • Lubię to (gość)

    Safija Odp To śmieszne wcale nie jest może dla ciebie jez to bardzo śmieszne dla mnie ani trochę to nie jest śmieszne patrzy się na serce a nie na wygląd pamiętaj o tym

    09.07.2020 21:29
  • miranda (gość)

    Kocham tureckie filmy

    09.07.2020 21:20
  • A (gość)

    Ja to oglądam

    09.07.2020 20:21
  • Gość (gość)

    Mądra i zaradna dziewczynka

    09.07.2020 20:04
  • Ewa (gość)

    Serial flaki z olejem ..kto to ogląda...

    09.07.2020 18:52
  • Adam (gość)

    Film tragedia

    09.07.2020 18:13
  • Safija (gość)

    A melek to niech się zesra i tak chodzi hahaha

    09.07.2020 15:48
NowszeStarsze