"Elif" odcinek 770. Tarik przychodzi po Elif do Vildan. Kerem nie będzie zadowolony z przyjazdu Süreyyi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Policjanci są przekonani, że mama Elif nie żyje. W 770. odcinku "Elif" w obawie przed trafieniem do placówki opiekuńczej, Elif wróci do Vildan. Tam będzie już Tarik. Sprawdź, co się wydarzy w 770. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 770. we wtorek, 14.07.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Elif (Isabella Damla Güvenilir) uciekła od Vildan (Özge Yıldırım), ale na posterunku okazało się, że policja nie wierzy w to, że dziewczynka widziała Melek (Selin Sezgin). Do Macide (Nur Gurkan) zadzwoniła córka dawnej pracownicy - Süreyya. Dziewczyna wraca do Stambułu, a Macide bardzo cieszy się na tę niespodziewaną wizytę.

Policja wmawia Elif, że Melek nie żyje. Dziewczynka ma trafić do placówki opiekuńczej! Zobacz więcej

W 770. odcinku "Elif" Şafak (Uğur Özbağı) i Jülide (Melis Koç) spotykają się na nabrzeżu, żeby porozmawiać. Niestety, rozmowa nie przebiega po ich myśli, oboje nieświadomie pozbawiają się nadziei na związek. Tarik (Murat Prosçiler) informuje Vildan, że do niej jedzie. Ta jest przerażona, ponieważ wciąż nie odnalazła Elif. Ku jej zaskoczeniu i radości, okazuje się, że Elif sama wróciła do domu i to w ostatniej chwili, zanim Tarik zdążył zauważyć jej nieobecność.

Mężczyzna każe im pakować rzeczy i przygotować się na następny dzień. Vildan jest przekonana, że wracają do rezydencji, jednak Tarik ma inne plany, o których przypadkiem dowiaduje się Elif. Zadowolony z siebie Tarik jedzie do Rany (Yıldız Asyalı), po raz kolejny wymawiając się pracą przed Hümeyrą (Berna Keskin). Tymczasem domownicy są podekscytowani zbliżającym się przyjazdem Süreyyi, obawiają się tylko reakcji Kerema (Nevzat Can). Tülay (Derya Şen) udaje się przekonać Jülide do powrotu do pracy.

Selin Sezgin - serialowa Melek - w serialu "Bay Yanlış" z Canem Yamanem. Kogo zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michał (gość)

    Humeyra To Wyrachowana WIEDZMA

    14.07.2020 08:23
  • bou (gość)

    Hümeyra poroni?? tak jak Arzu.

    13.07.2020 21:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×