"Elif" odcinek 781. Tarik dowiaduje się, że Melek żyje! Odnajdzie ją na własną rękę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik chciał pozbyć się Elif, ale Vildan pokrzyżowała mu plany. W 781. odcinku "Elif" mąż Hümeyry podsłucha rozmowę Macide i dowie się nowych szczegółów na temat matki Elif. Sprawdź, co się wydarzy w 781. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 781. w środę, 29.07.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) wciąż okłamuje Humeyrą (Berna Keskin). Süreyya (Melisa Döngel) zauważyła, że Vildan (Özge Yıldırım) źle traktuje Elif (Isabella Damla Güvenilir) i sprzeciwiła się temu, po czym poinformowała Macide (Nur Gurkan), że chce odejść z rezydencji.

Süreyya kłóci się z Vildan i chce odejść z rezydencji. Tarik organizuje wyjazd z Raną Zobacz więcej

W 781. odcinku "Elif" wizyta Şafaka (Uğur Özbağı) bardzo uszczęśliwia Emirhana. Jülide (Melis Koç) jednak nadal czuje się skrępowana i odnosi się do Şafaka z dystansem. Tarik w ostatniej chwili informuje Hümeyrę, że z powodu służbowego spotkania nie wróci na noc do domu. Kobieta nie ma pojęcia, że jej mąż spędzi noc z Raną (Yıldız Asyalı). Elif ma koszmary. Wychodzi z pokoju Vildan i spotyka Süreyyę. Kobieta uspokaja Elif i proponuje dziewczynce, żeby tej nocy spały razem.

Kiedy Vildan się o tym dowiaduje, nie może powstrzymać wściekłości. Między nią a Süreyyą znowu dochodzi do ostrej wymiany zdań. Ostatecznie Vildan zabrania komukolwiek zajmować się Elif. Tarik podsłuchuje rozmowę Macide i Mustafy, z której dowiaduje się, że grób Melek był pusty. Nie może uwierzyć, że Melek (Selin Sezgin) prawdopodobnie żyje.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Barbara (gość)

  RAMA JEST TYLKO ZABAWKA DLA TARIKA.

  30.07.2020 13:50
 • bou (gość)

  Przecież Tarique to gad.

  29.07.2020 21:35
 • Brunchilda (gość)

  Co tam Rana, Tarik to skurwiel, wygląda jak nutria z żółtymi zębami

  29.07.2020 15:50
 • O (gość)

  Ale przyznajcie ludzie, że ta Rana jest wobec Hümeyry fałszywą Przyjaciółką !!! Tak samo jak Jej Mąż !!!!- Jedno warte drugiego, tylko jedyne co dla Nich się liczy ,to żeby być Razem !!! I rozsiewać wokół siebie Nienawieść !!! DO DIABŁA Z NIMI !!!

  28.07.2020 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×