"Elif" odcinek 788. Dlaczego nie ma nowego odcinka w piątek, 7.08.2020? Kiedy turecki serial znowu w TV?

Przerwa w emisji "Elif"! Kiedy zobaczymy nowy odcinek? Dlaczego nie będzie go w piątek, 7.08.2020 roku? Co dalej wydarzy się w "Elif"? Sprawdźcie, kiedy oglądać 788. odcinek tureckiego serialu!

Multimedia

"Elif" odcinek 788. - przerwa w emisji!

Nie będzie serialu "Elif" w piątek, 7.08.2020 o stałej porze. Ma to związek z transmisją wyścigu Tour de Pologne w TVP1. Wtedy, kiedy zwykle pokazywana jest "Elif", widzowie telewizyjnej Jedynki zobaczą ścigających się kolarzy. Nowy, 788. odcinek tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 10 sierpnia 2020 roku o stałej porze (godz. 14:00).

"Elif" odcinek 788. - co się wydarzy?

W 788. odcinku Melek (Selin Sezgin) nadal przebywa u Jülide (Melis Koç), która przygarnęła ją po tym, jak straciła dach nad głową. Jülide nie zdaje sobie sprawy, że kobieta jest mamą Elif (Isabella Damla Güvenilir), a Tülay (Derya Şen) bardzo dobrze ją zna. Ukrywa ją przed każdym, kto do niej przychodzi. Czy fakt, iż Melek żyje i szuka córki w końcu wyjdzie na jaw? Co u pozostałych bohaterów? Przekonamy się oglądając kolejne odcinki "Elif"!

Jülide ukrywa Melek przed znajomymi. Kerem próbuje przeprosić Süreyyę Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • JB (gość)

    Zlitujcie się Nie kupujcie tych tureckich Pierduł Film Koszmar Dno

    10.08.2020 07:42
  • Ania (gość)

    Czy ktoś mi powie,kiedy skończy się ten serial to waźne bo muszę zaplanować dłuźszy wyjazd z kraju?

    10.08.2020 07:40
  • Miller (gość)

    Wyścig kolarski,a co z codiv roznoszenie zarazy.Wszystko wolno tylko dla wybranych,dno.Szkoda czasu i pieniędzy na takie imprezy.

    09.08.2020 11:39
  • Monia (gość)

    Cool i love film

    08.08.2020 22:06
  • Cekalam (gość)

    Czekałam na Elif, włączam telewizor. Oczom nie wierzę nie ma filmu

    08.08.2020 11:16
  • Natalia . (gość)

    P.s Jak macie Państwo Uwagi dotyczące mojego wpisu to się nie Obrażę !!! 24 h godziny na dobę jestem czasami jestem na nogach ! Przez co pewnie mogę być trochę Nerwowa i Poirytowana ale nie moja winna że tak u mnie się stało , jeśli ja mogę mieć pretensje do tylko i wyłącznie dlatego, bo podobno długi sen to ZDROWIE !!! Drodzy Państwo !!!

    08.08.2020 00:56
  • Natalia . (gość)

    Ehhh ja Nie wiem jak Wy ,ale ja się do tego Przyzwyczaiłam ! I wiem że W Święta Religijne albo Państwowe , czy też Wydarzenia Sportowe jak są w Dane dni lub dzień, Po Prostu Przekładają odcinki ! To jest dla mnie Normalna Sprawa ! Bo to jest wiadomo Telewizja Publiczna i wolą pewnie Tureckie seriale wtedy nie Emitować ! W Polsce bo wolą zachować Powagę , Rozumiem że Państwa oburzy mój wpis na ten temat , ale to Prawda !!!po moim tamtym wpisie , czytałam kilkakrotnie, wasze wpisy oburzające że "Dlaczego nie ma "Elif " czy " Przysięgi " a zamiast tych seriali Emitują kolarstwo !" A właśnie dlatego co już Napisałam Drodzy Państwo !!! I Nie Ma czym się Martwić na zapas !!! Ja np Robiłam co innego w tym czasie co miał być film Co miałam robić już dawno ! I proszę na przykład mój wolny czas, znaczy się godzina została dobrze wykorzystana ! I Nie mówcie mi potem że Bronię TVP !!! NIE NIE NIE !!! Po prostu wiem jak to z bliska wygląda !

    08.08.2020 00:38
  • Nie lubię TVP (gość)

    Widocznie telewizję publiczną nie interesuje publiczność i nie obchodzi co my mamy do powiedzenia.

    07.08.2020 23:32
  • Nie lubię TVP (gość)

    Widocznie telewizję publiczną nie interesuje publiczność i nie obchodzi co my mamy do powiedzenia.

    07.08.2020 23:32
  • Co to za telewizja! (gość)

    Co to za telewizja! Przecież dla tych co chcą oglądać wyścigi czy i inne jest TVP Sport. To czemu w TVP przerywają serial bo oczywiście są zawsze lepsze rzeczy typu: Tour de Pologne, mecze, a kiedyś codziennie czekałam na tą 14stą i Co?- dzień w dzień były skoki narciarskie ale UWAGA! ciekawostka - to samo bylo wtedy w TVP Sporcie! Bezsens!

    07.08.2020 23:17
  • B.C. (gość)

    Macie wszyscy rację. Do diabła robia nas w konia. Szanowna TVP nie igrajcie z widzami. Sport w kanale sportowym. Widzowie wiedzą gdzie co nadają i mogą sobie wybrać co oglądać a WY nie ZMUUUUUSZAAAJCIE widzów do tego co ich nie intersuje!!!!!.

    07.08.2020 16:18
  • Ela (gość)

    Wkurza mnie ten film nudny jak flaki w oleju ale tez przelaczylam na 1 i patrze ze nie ma bylam zawiedziona

    07.08.2020 15:27
  • Kibic (gość)

    To dajcie Elit na kanale sportowym.

    07.08.2020 14:46
  • Gość (gość)

    Zwariowali , zabrali Elif i Przysięgę !!! Co nas obchodzą Kolarze ? Nawet faceci tego nie oglądają . CHCEMY SERIALE O SWOJEJ PORZE A NIE ZMIANY PR. BEZ POWIADOMIEŃ !!!

    07.08.2020 14:35
  • Eoa (gość)

    To ja szpiesze z obiadem i ide na telewizor a tu co Nie ma Elif Kalarze Jada ja jestem ko bieta i to mnie nie intereuje.

    07.08.2020 14:16
  • Ela (gość)

    Kto prosil o transmisje wyscigu? My chcemy Elif a nie kolarzy.

    07.08.2020 14:01
  • Gość (gość)

    Bo widocznie kanały sportowe nie Mają takiej oglądalności i trzeba się wspomagać TVP1

    07.08.2020 13:26
  • Krzyś (gość)

    Prosimy nie robić więcej takich przykrych niespodzianek, my chcemy ELIF

    07.08.2020 12:33
  • Lenka (gość)

    A kogo obchodzi jakiś wyścig nie ma programów sportowych

    07.08.2020 12:07
  • Teresa (gość)

    Robią nam przykrość,nie dając nam Elif w piątek. Co mnie obchodzi kolarstwo.Jest tyle kanałów sportowych i tam emitujcie.

    07.08.2020 08:56
NowszeStarsze