"Elif" odcinek 790. Stan zdrowia Macide pogarsza się. Vildan w końcu poda jej truciznę?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide wciąż czuje niepokój w związku z obecnością Melek w jej domu. Macide coraz gorzej się czuje. W 790. odcinku "Elif" Tarik nie przestanie naciskać na Vildan, aby ta podała jego teściowej truciznę. Sprawdź, co się wydarzy w 790. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 790. w środę, 12.08.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Melek (Selin Sezgin) przebywa w domu Jülide (Melis Koç), ale kobieta ukrywa jej obecność przed bliskimi. Stan zdrowia Macide (Nur Gurkan) wciąż się pogarsza. Tarik (Murat Prosçiler) upatruje w tej sytuacji okazję do pozbycia się teściowej.

Jülide niepokoi się stanem psychicznym Melek. Inci zauważa mamę Elif i mówi o tym Tülay Zobacz więcej

W 790. odcinku "Elif" Emirhan wspomina Şafakowi (Uğur Özbağı), że mają w domu gościa. Tymczasem Jülide, chociaż chce pomóc Melek, jest zaniepokojona jej obecnością i faktem, że Emirhan darzy ją coraz większą sympatią. Hümeyrę (Berna Keskin) odwiedza Parla (Seyda Bayram). Dziewczyna niepokoi się, że Süreyya (Melisa Döngel) stanie się jej rywalką o względy Kerema (Nevzat Can).

Tymczasem, Macide znów gorzej się czuje. Zaniepokojona Hümeyra wzywa lekarza. Kiedy Macide zostaje przepisany nowy lek, Tarik jeszcze bardziej naciska Vildan. Przyparta do muru kobieta, informuje go, że podała Macide truciznę. Następnego dnia Macide nie pojawia się na śniadaniu.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Super (gość)

  Super

  16.08.2020 11:43
 • Anonim (gość)

  Super stwierdzenie brawo

  13.08.2020 14:49
 • Anonimowiec (gość)

  Moi drodzy ostatnio pojawia się fala samych "jeczących" komentarzy (czasem nawet wulgarnych), ale nawet grzeczna prośba jakoś nie pomogła, dlatego napisałam wiersz pt. "Dobre maniery" - mam nadzieję, że chociaż niektórych to zmotywuje aby nie pisać takich właśnie komentarzy. Posłuchajcie: Serial mi się nie podoba, więc nie piszę ani słowa. Na co zbędne komentarze? - Nie chcę zepsuć komuś wrażeń. Ta zasada Wam się przyda: - Wulgaryzmów nie używam! W telewizji w bród programów nim napiszesz, się zastanów, że drugiemu sprawisz przykrość, pisząc tutaj bardzo brzydko. Inny program możesz włączyć, z zachowaniem takim skończyć! Anonimowiec

  11.08.2020 15:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×