"Elif" odcinek 796. Jülide postanawia porozmawiać o Melek z Tülay! Obecność mamy Elif wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek przebywa w domu Jülide, ale kobieta zaczyna martwić się jej stanem psychicznym. Boi się o Emirhana. W 796. odcinku "Elif" postanowi porozmawiać o tym z Tülay. Sprawdź, co się wydarzy w 796. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 796. w czwartek, 20.08.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Jülide (Melis Koç) nie zastała Melek (Selin Sezgin) w domu, więc uszyła na jej poszukiwania. Gdy zrezygnowana wróciła do domu, okazało się, że Melek już przyszła i bawi się z Emirhanem. Inci (Deniz Irem Morkoç) opowiedziała Tülay (Derya Şen) o spotkaniu z Melek, ale ta wciąż jej nie wierzy.

Inci opowiada Tülay o spotkaniu z Melek. Hümeyra chce, aby Tarik spotkał się z RanąZobacz więcej

W 796. odcinku "Elif" stan psychiczny Melek sprawia, że Jülide obawia się o bezpieczeństwo Emirhana, jednocześnie nie jest w stanie wyrzucić Melek na ulicę. Postanawia więc poradzić się w tej sprawie Tülay, jednak niepokojące zachowanie İnci spycha tę kwestię na dalszy plan. Kolejne sytuacje i niedopowiedzenia sprawiają, że Şafak (Uğur Özbağı) jest całkowicie przekonany, że to ojciec Emirhana sprowadził się do domu Jülide i jej syna. Mężczyzna jest zdruzgotany.

Hümeyra (Berna Keskin) namawia Tarika (Murat Prosçiler), aby wybrali się w odwiedziny do Rany (Yıldız Asyalı). Macide (Nur Gurkan) wciąż źle się czuje. Leman (Parla Şenol) próbuje zmusić swojego najemcę Osmana do zapłacenia czynszu. Mężczyzna nie tylko odmawia, ale i grozi Leman. Kobieta postanawia posłużyć się w tej sprawie Veyselem (Hasan Ballıktaş).

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×