"Elif" odcinek 799. Melek przychodzi do sklepu Tülay. Kerem śledzi Tarika. Nakryje go na zdradzie?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide czuje, że nie może zostawić sprawy Melek. W 799. odcinku "Elif" Melek będzie szukała Jülide w sklepie Tülay. Czy jej obecność wyjdzie na jaw? Sprawdź, co się wydarzy w 799. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 799. we wtorek, 25.08.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Jülide (Melis Koç) postanowiła znaleźć dla Melek (Selin Sezgin) miejsce w szpitalu psychiatrycznym. Pomogła też Leman (Parla Şenol), która została napadnięta i nastraszona przez Osmana - człowieka, który zalega jej z czynszem.

Jülide pomaga Leman po napaści Osmana. Melek trafi do szpitala psychiatrycznego? Zobacz więcej

W 799. odcinku "Elif" Jülide zapomina zabrać z domu ciasteczka, które upiekła Melek. Melek zanosi je więc do sklepu. Kobiety spotykają się na dworze, a Tülay (Derya Şen) akurat jest na zapleczu i nie jest świadoma wizyty. Gdy Inci (Deniz Irem Morkoç) i Tülay próbują ciasteczek, nie mogą uwierzyć, że smakują tak, jak te, które piekła Melek. Tarik (Murat Prosçiler) odwiedza Ranę (Yıldız Asyalı) i próbuje przeprosić ukochaną. Kobieta stawia mu warunek. Wybaczy Tarikowi, jeśli ten spędzi z nią weekend poza miastem.

Kerem (Nevzat Can) przypadkowo dowiaduje się, że Tarik okłamał Hümeyrę (Berna Keskin) w kwestii planów na weekend. Postanawia zdemaskować szwagra i jedzie za nim do hotelu, w którym Tarik miał się spotkać z Raną. Na miejscu zastaje jednak swoją siostrę.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mele (gość)

  Melek

  26.08.2020 11:04
 • Eglo❤️ (gość)

  Mele

  25.08.2020 12:44
 • grill😘 (gość)

  Mele 😅

  25.08.2020 12:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×