"Elif" odcinek 804. Kerem nie chce, aby Süreyya odeszła z rezydnecji. Veysel dowiaduje się ważnej rzeczy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melek chciała uciec z domu Jülide, jest w szoku po tym, jak Tülay go rozpoznała. W 804. odcinku "Elif" VEysel dowie się ciekawej rzeczy na temat wypadku Melek i Yusufa. Sprawdź, co się wydarzy w 804. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 804. we wtorek, 1.09.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Podczas rozmowy z Tülay (Derya Şen) i Veyselem (Hasan Ballıktaş) Melek (Selin Sezgin) przypomniała sobie, że przebywała w domu Yahyi - kuzyna Leyli (Nigar Sen). Veysel postanowił odnaleźć Leylę i wyjaśnić zagadkę.

Melek próbuje uciec z domu Jülide. Süreyya postanawia odejść z rezydencjiZobacz więcej

W 804. odcinku "Elif" Rana (Yıldız Asyalı) nadal nie daje znaku życia. Tarik (Murat Prosçiler) nie ma już siły na emocjonalne przepychanki z kochanką. Kerem (Nevzat Can) widzi w komputerze ogłoszenia o mieszkaniach do wynajęcia, które przeglądała Süreyya (Melisa Döngel). Jasno daje dziewczynie do zrozumienia, że nie godzi się na jej wyprowadzkę.

Veysel dowiaduje się, że po wypadku Leyla i jej matka wyprowadziły się ze starej dzielnicy. Elif (Isabella Damla Güvenilir) próbuje wyszukać w internecie informacje o swojej mamie.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xxx (gość)

    Może warto pomyśleć o tym jaki jest poziom dyskusji 😉

    03.09.2020 08:39
  • Gość (gość)

    Lubię temu serial oglondam go codziennie o 14.00...😁

    03.09.2020 07:55
  • Ninka (gość)

    Do Janka. To ze film jest beznadziejny to prawda, ale Tych co oglądają ten film nie musisz wyzywac od,, niedorozwojów,, kazdy oglada to co chce.

    02.09.2020 22:50
  • Janek (gość)

    Ułomie Nie oglądam tej Sznury ale kiedyś miałem nadzieję że coś tu się zmieni po żenującej śmierci drugiego Kenana a tu dalej Głupi Syf.

    02.09.2020 07:22
  • Janek (gość)

    Ten film to Beznadzieja i Kompletne Dno cała Turcja w nim uczy się gry aktorskiej. TWP wyrzuciła kasę w błoto.Pieniadze Podatników.Wstyd.

    02.09.2020 07:16
  • Ane (gość)

    Naprawdę nikt nikogo do niczego nie zmusza komu nie pasuje niech zmieni kanał ja ten serial lubię

    01.09.2020 14:55
  • terkka (gość)

    Zggadzam sie z wiekszoscia ocen..Aktorzy sa super,lecz sam film to nie dla nas,walkuja,walkuja to samo,,,czekac setki odcinkow nim sie odrobine cos wyjasni...Kto kupuje te tureckie seriale???Bez sensu.

    01.09.2020 12:32
  • Samodzielna Sm (gość)

    Do Doroty, niektórzy nie znają nawet naszej kultury, WAKACJE TAK i co dalej ?? A TAK W OGÓLNE WIADOMO JAKI TO KIERUNEK ŚWIATA ?? Wątpię WSTYD !

    01.09.2020 10:31
  • A (gość)

    Fajny tylko się ciągnie

    01.09.2020 10:26
  • Oo (gość)

    Gdzie twoje gacie?

    01.09.2020 09:05
  • Rybka (gość)

    Odnaleźli Melek, ale nikt nie pokazuje, zdjęć, na których są razem przygłupy, Elif nikt nie pyta o nazwisko i imię matki, tak można się spodziewać szukać latami, Turcja to piękny kraj ale poziom serjali na poziomie depresji.

    01.09.2020 08:35
  • Kryrys (gość)

    Mnie się bardzo podoba oglądam co dziennie

    01.09.2020 07:04
  • Ułom (gość)

    Janek po co oglądasz film dla ułomów i niedorozwojów? Widać kręci Cię 😁😝

    31.08.2020 23:19
  • Dorota (gość)

    Nie mam nic do Turków(wakacje tam wspominam super) ale wałkowanie cały rok w publicznej telewizji obcej nam kultury i religii tamtego regionu świata to przesada

    31.08.2020 23:02
  • Osama Bin Laden (gość)

    Dlaczego oni modlą się do Boga a nie Allaha ?

    31.08.2020 22:40
  • barbara (gość)

    Szmira niesamowita, naprawde dla kretynów.

    31.08.2020 22:21
  • Janek (gość)

    Ten film Elif to kompletne DNO dla Ułomów i Niedorozwojów.

    31.08.2020 22:10
  • Janek (gość)

    Ten film Elif to kompletne DNO dla Ułomów i Niedorozwojów.

    31.08.2020 22:09
  • ... (gość)

    O jacie