"Elif" odcinek 806. Parla wymyka się na imprezę. Süreyya czuwa przy Keremie, a on dziękuje... Parli! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kerem zachorował. Süreyya chciała się nim zająć, ale Parla ją ubiegła. W 806. odcinku "Elif" Süreyya zobaczy, jak Parla wymyka się na imprezę. Sama postanowi czuwać przy Keremie. Sprawdź, co się wydarzy w 806. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 806. w czwartek, 3.09.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) przeziębił się, ale poszedł do pracy. Na miejscu okazało się, że jego stan tylko się pogarsza. Süreyya (Melisa Döngel) chciała się nim zaopiekować, ale ubiegła ją Parla (Seyda Bayram), która od razu pojawiła się w rezydencji.

Parla i Süreyya doglądają chorego Kerema. Macide szykuje się na śmierć Zobacz więcej

W 806. odcinku "Elif" Parla nie odstępuje Kerema na krok, próbując go uzdrowić. Jest jednak coraz bardziej znudzona i zaniepokojona faktem, że ominie ją impreza. Gdy Kerem zasypia, dziewczyna wymyka się z domu do klubu, przekonana, że i tak nikt nie zauważy jej nieobecności. Całą sytuację obserwuje jednak Süreyya. Dziewczyna nie może uwierzyć, że Parla zostawiła Kerema w takim stanie i poszła się bawić. Postanawia czuwać przy Keremie.

Süreyya bardzo cierpi, gdy na pół przytomny Kerem dziękuje jej za opiekę, przekonany, że to Parla, jednak nie wyprowadza go z błędu. Nad ranem wraca Parla. Domownicy są przekonani, że to ona przez całą noc opiekowała się Keremem. Süreyya nie może uwierzyć w bezczelność Parli. Tülay (Derya Şen) martwi się długą nieobecnością Veysela (Hasan Ballıktaş). Gdy mężczyzna w końcu wraca, okazuje się, że mimo starań, nie udało mu się dowiedzieć niczego o Yahyi.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lenka (gość)

    Zapytaj się Tarika co się stało z Yahią Vejsel !!! 🤭🤭🤭 A tak poza tym Parla prędzej zdobędzie ,Serce Kerema niż jeżeli miała by to zrobić Süreyya .

    02.09.2020 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×