"Elif" odcinek 816. Jülide i Emirhan muszą się wyprowadzić! Vildan chce powiedzieć domownikom prawdę o Elif [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik chciał zemścić się na Vildan za to, że nie wykonała jego polecenia. W 816. odcinku "Elif" role się odwrócą i to Vildan będzie miała Tarika w garści. Sprawdź, co się wydarzy w 816. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 816. w czwartek, 17.09.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Vildan (Özge Yıldırım) przyznała się Tarikowi (Murat Prosçiler), że nie podawała Macide (Nur Gurkan) trucizny tak, jak jej to zlecił. Kiedy on chciał użyć wobec niej siły, Vildan udało się go obezwładnić i zaczęła go szantażować.

Vildan zabiera Elif do domu Jülide. Tarik chce ją zabić!Zobacz więcej

W 816. odcinku "Elif" Jülide (Melis Koç) odwiedza właścicielka mieszkania. Okazuje się, że z powodu problemów finansowych mieszkanie zostało zajęte przez bank. Jülide i Emirhan muszą się wyprowadzić. Chłopiec jest zdruzgotany. Nie chce znowu zmieniać miejsca zamieszkania, szkoły i kolegów. Jülide obiecuje synkowi, że znajdzie mieszkanie w okolicy. Nie jest to jednak takie łatwe.

Hümeyra (Berna Keskin) jest zaniepokojona nieobecnością Tarika. Tymczasem ranny w nogę mężczyzna nie może się ruszyć i jest uwięziony w garażu. Macide i domownicy wracają do rezydencji. Cała rodzina odetchnęła z ulgą, gdy Macide odzyskała zdrowie. Vildan postanawia powiedzieć im prawdę o Elif (Isabella Damla Güvenilir) i wszystkich występkach Tarika. Ten powstrzymuje ją w ostatniej chwili, przekonując domowników, że Vildan planowała odejść z rezydencji, a on ją od tego odwiódł.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Megan (gość)

  Być może tureckie kobiety gustują w ess-mańskich mężczyznach, bo są sprytni, inteligentni i w każdej sytuacji sobie poradzą. Natomiast tureccy faceci są naiwni, nie zaradni i niezbyt dobrze wykształceni, takie ciepłe kluchy, mimo, że są przystojni, ale niestety w życiu to niewystarczy .

  23.09.2020 10:18
 • Ula (gość)

  Ja nie mam nic przeciwko,, Elif""to naprawdę fajny serial faktycznie że nie które odcinki nie mają sensu ale jak się okazuje Madzide nie ufa Tarikowi podejrzewa go ale narazie nic nie mówi Tarikowi nie udaje się zniszczyć Wildan bo to co się dzieje w tym domu to ona wie najlepiej ale i Rana chce się zemścić na Tariku chce wyznać Humeirze że ja zdradza wszyscy się dowiedzą otym że Tarik chciał otruc Madzide ale doczekajmy kolejnych odcinków

  20.09.2020 09:25
 • Malwina (gość)

  Sara z pewnością , ma geny ss-manów. Przez wiele wieków przed II wojną światową najwięcej przodków ss-manów zasiedlali właśnie Kraków i jego okolice.

  19.09.2020 13:57
 • hela (gość)

  Tarik na pewno ma korzenie ss-manów. W XIX w Turcy zatrudniali niemców jako specjalistów np. inżynierów czy guwernatorów.

  19.09.2020 11:47
 • Michalina (gość)

  Ta Humeyra jest naiwna do potęgi n-tej, wierzy w różne bajeczki Tarika, i myśli, że ją naprawde kocha. A tak naprawde chodzi mu o pieniądze i firmę, którą posiada jej rodzina. I co ona w nim widziała,że aż tak się zabujała. Ani przystojny, ani fajny. Odrazu po jego spojrzeniu i żółtych zębach można wyczuć, że to bandzior. To samo jest z Krzyśkiem z "19+",że dał się Sarze wrobić w kacze jajo. Jak mógł w niej się zakochać ani atrakcyjna, już po jej kociej mordzie można wyczuć co to za ziółko. Tarik tak samo pokaże Humeyrze swoje prawdziwe oblicze tak jak Sara Krzyśkowi. Sara i Tarik mogliby być parą, oboje wyglądają na ss-manów.

  19.09.2020 10:38
 • alicja (gość)

  Te turki to dziwny naród, same szykany ,kłamstwa, tam jest groch z kapustą ,tego nie da się oglądać

  17.09.2020 23:02
 • Luck Skywalker (gość)

  Po co te seriale z muzułmanami pokazują w Polsce? Przyzwyczajają nas do burek?

  17.09.2020 08:24
 • Andrzej G. (gość)

  Bardzo ładny serial..pozdrawiam

  16.09.2020 22:23
 • TelenowelA turecka przysiega (gość)

  TelenowelA turecka przysięga

  16.09.2020 21:09
 • 😎 (gość)

  😡😡😡

  16.09.2020 14:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×