"Elif" odcinek 823. Jülide, Melek i Emirhan zostają bez dachu nad głową! Co z nimi będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide dowiedziała się, że ma tydzień na wyprowadzkę z obecnego lokum. W 823. odcinku "Elif" okaże się, że nie może zamieszkać w nowym miejscu i zostanie bez dachu nad głową! Sprawdź, co się wydarzy w 823. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 823. w poniedziałek, 28.09.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Do Jülide (Melis Koç) przyedł nowy właściciel domu i poinformował ją, że ma tydzień na wyprowadzkę. Kobieta zdecydowała się wynająć bardzo zaniedbany dom w dalekiej dzielnicy. Parla (Seyda Bayram) udaje, że jest chora i została w domu Kerema (Nevzat Can).

Parla dopnie swego? Tarik prosi Ranę o wybaczenie. Co ona na to?Zobacz więcej

W 823. odcinku "Elif" Parla robi wszystko, by ściągnąć na siebie uwagę i troskę Kerema. Elif (Isabella Damla Güvenilir) przynosi jej świeżo wyciskany sok pomarańczowy, a kiedy Parla dowiaduje się, że przygotowała go razem z Keremem i Süreyya (Melisa Döngel), jest bardzo niepocieszona.

Tülay (Derya Şen), Veysel (Hasan Ballıktaş) i Melek (Selin Sezgin) pomagają Jülide w przeprowadzce. Emirhan mówi Şafakowi (Uğur Özbağı), że mają przeprowadzić się do odległej dzielnicy. Mężczyzna bezskutecznie próbuje odwieść Jülide od tej decyzji. Gdy wszyscy jadą do nowego lokum, okazuje się jednak, że właściciel, mimo umowy, zrezygnował z wynajmowania domu.

Süreyya nową bohaterką w serialu. Będzie z Keremem? Kim jest grająca ją Melisa Döngel?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Veksel (gość)

  Tym turkom to w dupach poprzewracało się od wielowiekowego bogactwa. O nic nie musieli walczyć, bo żaden kraj nie chciał na nich najeżdżać

  26.09.2020 15:39
 • Kaśka (gość)

  Mówino kiedyś, że Turcy niby byli tacy naiwni. Co teraz daje to odzwierciedlenie przynajmniej w serialu. A Imperium Osmańskie przetrwało najdłużej w Europie.

  26.09.2020 10:12
 • Niedżwiedzica (gość)

  Parla to panda. Pasuje jej to przezwisko. Jest szalona jak panda i płacząc wydobywa dżwięki jak ona. Parla jest odważna jak miś panda i z każdym sobie poradzi.

  26.09.2020 09:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×