"Elif" odcinek 825. Şafak organizuje dla Jülide, Emirhana i Melek nowe lokum. Süreyya i Parla znow się kłócą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Jülide nie chce być dla nikogo ciężarem. Postanowiła przenocować w sklepie Tüla. W 825. odcinku "Elif" Safak postanowi znaleźć jej nowe lokum. Sprawdź, co się wydarzy w 825. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 825. w środę, 30.09.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak w ostatniej chwili właściciel domu, w którym miała zamieszkać Jülide (Melis Koç) z Emirhanem i Melek (Selin Sezgin), mimo umowy, zrezygnował z wynajmowania domu, kobieta postanowiła, że przenocują w sklepie Tülay (Derya Şen).

Jülide chce nocować w sklepie. Hümeyra nie pozwala Keremowi zbliżyć się do Süreyyi Zobacz więcej

W 825. odcinku "Elif" Şafak (Uğur Özbağı) przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał zająć się przeprowadzką. Ma pretensje do Jülide, że wciąż nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Do dyskusji wkracza Şafak i wstawia się za Jülide. Süreyya (Uğur Özbağı) widząc, jak Kerem (Nevzat Can) zajmuje się Parlą (Seyda Bayram), jest przekonana, że mężczyzna darzy ją uczuciem. Między kobietami po raz kolejny dochodzi do niemiłej wymiany zdań.

Leman (Parla Şenol) jest pochłonięta przygotowaniami do wizyty sąsiadek. Tymczasem remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster Sait, nie mogąc skontaktować się z Leman, przekazuje klucze Şafakowi. Mężczyzna prosi majstra, aby nie informował matki o zakończeniu prac. Jednocześnie umawia się z agentem nieruchomości, by ten wynajął dom Jülide, zachowując tożsamość właściciela w tajemnicy. Jülide jest zachwycona domem i niskim czynszem nic nie podejrzewając, decyduje się na jego wynajęcie.

Jülide, czyli Melis Koç prywatnie. Zobacz, jak aktorka z tureckiego serialu wygląda poza planem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    Ciekawe jak długo jeszcze będzie udawać chorą. Jak Kerem całkiem nią się zajmie czy jak ktoś z domowników ją wypierdzieli?

    30.09.2020 15:35
  • gość (gość)

    Jak widać Sureya za mało daje popalić tej Parli. Na jej miejscu to porządnie bym ją ustawiła do pionu i doniosła jeszcze na nią dla pani Macide, że udaje chorobę oraz niekulturalnie się zachowuje.

    30.09.2020 15:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×