"Elif" odcinek 830. Süreyya ratuje sesję zdjeciową w rezydencji. Melek przypomina sobie kolejne szczegóły [STRESZCZENIE ODCINKA]

W rezydencji Haktanirów miała odbyć się sesja zdjęciowa. W 830. odcinku "Elif" okaże się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Sytuację uratuje Süreyya! Sprawdź, co się wydarzy w 830. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 830. w środę, 7.10.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Birce nie znalazła mieszkania odpowiedniego na sesję zdjęciową do nowego katalogu. Kerem (Nevzat Can) zaproponował, żeby sesja odbyła się w rezydencji. Do domu Haktanrów przybyła więc cała ekipa zdjęciowa.

Tülay i Jülide nie odnajdują Melek. W domu Haktanrów odbędzie się sesja zdjęciowa Zobacz więcej

W 830. odcinku "Elif" fotograf nie spełnia oczekiwań wymagającego Yunusa (Cenay Türksever). Ciągłe uwagi projektanta sprawiają, że fotograf rezygnuje. Sytuację ratuje Süreyya (Uğur Özbağı), proponując, że to ona wykona zdjęcia. Wszyscy, z Keremem na czele, są zachwyceni rezultatem.

Tülay (Derya Şen) i Jülide (Melis Koç) bardzo martwią się stanem Melek (Selin Sezgin). Ona tymczasem przypomina sobie kolejne szczegóły z przeszłości. Jest pełna nadziei, że w końcu znajdzie Elif (Isabella Damla Güvenilir). Veysel (Hasan Ballıktaş) postanawia znów pojechać do Izmitu. Leman (Parla Şenol) dopada przeziębienie, jednak fakt, że wciąż nie ma żadnych wieści o remoncie domu, nie daje jej spokoju. Kobieta wciąż marzy, aby jej ukochany Şafak (Uğur Özbağı) się ożenił.

Jülide, czyli Melis Koç prywatnie. Zobacz, jak aktorka z tureckiego serialu wygląda poza planem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×