"Elif" odcinek 835. Süreyya nie przyjmie propozycji Kerema? Şafak chce iść z Melek na policję [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kerem zaproponował Süreyyi, aby pracowała u niego w firmie. W 835. odcinku "Elif" wciąż nie będzie wiadomo, czy Süreyya zdecydowała się przyjąć ofertę. Do czasu. Sprawdź, co się wydarzy w 835. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 835. w środę, 14.10.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) bardzo chce, aby Süreyya (Uğur Özbağı) pracowała w jego firmie. Inci (Deniz Irem Morkoç) i Erhan uciekli ze szkoły, aby odnaleźć Elif (Isabella Damla Güvenilir). Na szczęście Şafak (Uğur Özbağı) i Jülide (Melis Koç) szybko ich odnaleźli.

Kerem składa Süreyyi propozycję pracy. Inci i Emirhan uciekają ze szkoły Zobacz więcej

W 835. odcinku "Elif" Kerem traci już nadzieję, że Süreyya przyjmie jego propozycję. Dziewczyna jednak w ostatniej chwili przychodzi na zebranie. Kerem nie posiada się z radości. Podczas zebrania nie tylko anonsuje zatrudnienie nowego pracownika, ale obwieszcza też rozpoczęcie projektu, w ramach którego firma zacznie produkować obuwie dziecięce. Zespół Yunusa (Cenay Türksever) jest bardzo podekscytowany w związku z nowym wyzwaniem.

Şafak w końcu poznaje historię Melek (Selin Sezgin) i jej córki. Jego zdaniem fakt, że Melek żyje, należy zgłosić na policję. Domownicy są jednak temu przeciwni.

Jülide, czyli Melis Koç prywatnie. Zobacz, jak aktorka z tureckiego serialu wygląda poza planem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • marysia (gość)

    super tak trzymać

    14.10.2020 20:51
  • Rysiek (gość)

    Z córki służącej na dyrektorkę kreatywną. Tak jak z Kopciuszka na księżniczkę. Fajna bajka dla dorosłych. Osobiście podobają mi się biura tej firmy Haktanirow no i rezydencja

    14.10.2020 11:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×