"Elif" odcinek 849. Jülide nie przychodzi na spotkanie z Şafakiem! Rana odwiedza Hümeyrę w rezydencji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Leman zauważyła, że Şafak jest bardzo podekscytowany widmem spotkania z Jülide. W 849. odcinku "Elif" kobieta nie dopuści do spotkania syna. Sprawdź, co się wydarzy w 849. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 849. we wtorek, 3.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Hümeyra (Berna Keskin) wyczuła damskie perfumy na marynarce Tarika (Murat Prosçiler). Şafak (Uğur Özbağı) był bardzo podekscytowany spotkaniem z Jülide (Melis Koç). Leman (Parla Şenol) domyśliła się, co jest przyczyną nastroju jej syna.

Hümeyra wyczuwa damskie perfumy na marynarce Tarika. Dowie się o jego romansie? Zobacz więcej

W 849. odcinku "Elif" Leman udaremnia spotkanie syna z Jülide. Şafak jest rozgoryczony, że Jülide nie dotrzymała słowa. Macide (Nur Gurkan) postanawia, z pomocą Mustafy, odkryć wszystkie występki zięcia. Kerem (Nevzat Can) zaprasza Yunusa (Cenay Türksever) i Birce (Burcu Karakaya) do rezydencji, aby wspólnie obejrzeć pierwsze wyprodukowane dziecięce buciki. Wszyscy są zachwyceni.

Rana (Yıldız Asyalı), nie mogąc doczekać się rozwoju spraw, odwiedza Hümeyrę. Vildan (Özge Yıldırım) ma trudności z wywiązaniem się ze wszystkich obowiązków.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fan (gość)

  Julide bez chusty <3 - Po co ona to nosi... Jest być może najładniejsza tam bez tego.

  03.11.2020 22:11
 • Ewka (gość)

  Tarik za swoje niepowodzenia w firmie niech wyładowuje złość na Keremie a nie nad swoją biedną ciężarną żoną. Cham jeden.

  03.11.2020 10:23
 • 👍👍👍👍👍 (gość)

  Elif☺️🌹😘😗😙🤗

  03.11.2020 08:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×