"Elif" odcinek 855. Tarik wyładowuje swoją wściekłość na Vildan. Leman cieszy się, że pozbyła się Jülide [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik dowiedział się, że Elif będzie reklamować buty, wściekł się i pokłócił z Keremem. W 855. odcinku "Elif" swoją złość będzie wyładowywał na Vildan. Sprawdź, co się wydarzy w 855. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 855. w czwartek, 12.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) wie już, że to Elif (Isabella Damla Güvenilir) będzie twarzą kampanii reklamowej dziecięcego obuwia. Pomiędzy nim a Keremem (Nevzat Can) doszło do ostrej sprzeczki. Rana (Yıldız Asyalı) wykorzystała okazję, aby wytknąć Tarikowi, że jego pozycja w firmie słabnie.

Tarik dowiaduje się o kampanii z Elif. Między nim a Keremem dochodzi do ostrej wymiany zdańZobacz więcej

W 855. odcinku "Elif" Alev (Yargi Ferzan) bezskutecznie próbuje zwrócić na siebie uwagę Şafaka (Uğur Özbağı), jednocześnie zyskuje coraz większą przychylność Leman (Parla Şenol). Kerem stara się ukryć przed domownikami swoją scysję z Tarikiem. Vildan (Özge Yıldırım) jest wściekła na Elif, że zgodziła się na udział w zdjęciach. Kobieta obawia się reakcji Tarika. Nie musi długo czekać. Mężczyzna jest wściekły, że Vildan pozwoliła, żeby Kerem wykorzystał Elif jako twarz swojej kampanii.

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Şafak jest przygnębiony z powodu sytuacji z Jülide (Melis Koç). Jest przekonany, że dziewczyna go nie chce. Leman ukradkiem przygląda się temu z zadowoleniem, pewna, iż pozbyła się nieodpowiedniej kandydatki na synową. Trwa sesja zdjęciowa z udziałem Elif. Początkowo dziewczynka jest bardzo spięta, ale gdy uświadamia sobie, że dzięki plakatom, na których się pojawi, Melek (Selin Sezgin) może ją odnaleźć, daje z siebie wszystko.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×