"Elif" odcinek 858. Plakaty z Elif są już gotowe! Tarik uniemożliwi ich rozwieszenie na mieście? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif ma nadzieję, że dzięki reklamie Melek w końcu ją odnajdzie. W 858. odcinku "Elif" plakaty z nią w roli głównej będą gotowe do rozwieszenia na mieście. Sprawdź, co się wydarzy w 858. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 858. we wtorek, 17.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Rana (Yıldız Asyalı) sprawiła, że Hümeyra (Berna Keskin) nie ma już wątpliwości, że Tarik (Murat Prosçiler) ją zdradza. Elif (Isabella Damla Güvenilir) dawała z siebie wszystko na sesjach zdjęciowych. Wierzy, że dzięki reklamie Melek (Selin Sezgin) ją odnajdzie.

Rana nastawia Hümeyrę przeciwko Tarikowi. Jülide chce szczerze porozmawiać z TülayZobacz więcej

W 858. odcinku "Elif" Rana mówi Tarikowi o podejrzeniach Hümeyry. Każe mu odzyskać zaufanie żony, podkreślając, że prawda może zrujnować jej związek z Cemem. Tarik robi wszystko, by Hümeyra przestała podejrzewać go o zdradę. Kerem (Nevzat Can) otrzymuje wydruk plakatu reklamowego. Razem z Süreyyą (Melisa Döngel) podarowują go Elif, mówiąc, że nazajutrz afisze będą rozwieszone w całym mieście. Dziewczynka jest bardzo podekscytowana. Wierzy, że jej mama je zobaczy i niebawem się spotkają.

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Tymczasem Vildan (Özge Yıldırım) próbuje powiedzieć Tarikowi o kampanii reklamowej z udziałem Elif, jednak gdy mężczyzna beszta ją z powodu telefonu, Vildan postanawia mu o tym nie mówić.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×