"Elif" odcinek 860. Wszystkie plakaty z Elif przepadają. Wina Tarika wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif nie mogła doczekać się momentu, aż jej plakaty pojawią się na mieście. W 860. odcinku "Elif" wszyscy są w szoku po informacji o tym, że w magazynie był pożar. Sprawdź, co się wydarzy w 860. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 860. w czwartek, 19.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) usłyszł rozmowę Kerema (Nevzat Can) z Macide (Nur Gurkan) i wkradł się na skrzynkę mailową Kerema. Postanowił nie dopuścić do tego, aby plakaty z Elif (Isabella Damla Güvenilir) zawisły na ulicach całego miast.

Tarik dowiaduje się o plakatach z Elif. W magazynie wybucha pożar! Zobacz więcej

W 860. odcinku "Elif" wszyscy są wstrząśnięci wieścią o pożarze w firmowym magazynie. Keremowi nie udaje się ukryć pożaru przed Macide, jednak w trosce o zdrowie matki stara się umniejszyć sprawę i ukrywa przed nią, jak wielkie ponieśli straty. Elif, która liczyła na to, że dzięki plakatom reklamującym nową kolekcję, Melek (Selin Sezgin) ją odnajdzie także jest bardzo smutna.

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Tymczasem Melek nie może sobie poradzić z tęsknotą za córką. Vildan (Özge Yıldırım) podejrzewa, że to Tarik zlecił podpalenie magazynu.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joannna (gość)

    Niby kiepski ten serial ale wciaga 🤪

    23.11.2020 14:27
  • Gość (gość)

    Rana nie namówi Tarika, żeby zabił Mustafe. On sam wcześniej palnował go zabić, jak tylko trafi na jego brudne ślady. I dobrze się stało, że Humeyra staraciła i straci następną ciążę. Mieć dziecko z takim ohydnym brutalem to jest koszmar jak ze snu. Jeszcze to dziecko odziedziczyło by po nim wstrętne geny. No porostu opatrzność boska.

    19.11.2020 10:49
  • Jury (gość)

    To nie Ogladaj janku. :)

    19.11.2020 09:45
  • Jury (gość)

    Drogi Panie fanie nie życz drugiemu co tobie jest , niemiłe .

    19.11.2020 09:43
  • Tajemnicza (gość)

    Do BASI. Zanim to nastąpi i Rana wsadzi go do pudła jeszcze narobił bardzo wiele złego. Każe zabić pracownika Macide Mustafa i sam sprzeda kulkę Wejselowi.

    19.11.2020 08:32
  • Tajemnicza (gość)

    Do BASI. Zanim to nastąpi i Rana wsadzić to do pudła jeszcze narobił bardzo wiele złego. Każe zabić pracownika Macide Mustafa i sam sprzeda kulkę Wejselowi.

    19.11.2020 08:30
  • Jan (gość)

    Beznadziejny ten serial

    19.11.2020 08:07
  • Jan (gość)

    Beznadziejny ten serial

    19.11.2020 08:06
  • Fan (gość)

    Przywiązać Kurskiego do krzesła I niech ogląda to gówno. A jak przyśnie to kubeł zimnej wody

    19.11.2020 06:19
  • Pozdro (gość)

    Ufff już się balem Ago ze o Plandemi , dajcie spokój z tą Plandemią ja niedawno oddałem Osocze Czuje się w miarę dobrze ale nadal odczuwam skutki po koronawirusie, a film nawet dosc fajny . I wspoczuje Natali i jej rodzinie nie łatwe jest życie ze Starszą i schorowana osoba sam się opiekowalem moja kochana matka przez 9 lat ! Wylew , cukrzyca . I w 2016 r . Pożegnaliśmy ją.

    18.11.2020 22:28
  • Aga (gość)

    Lepiej oglądać Elif jak wiadomości ciągle .Głowa boli już od tej Pandemi

    18.11.2020 21:46
  • Natalia (gość)

    Do obej i Wszystkich kochanych ludzi :) - bardzo dziękuję za te miłe wpisy o mnie samej i wspomnę jeszcze o mojej już zmarłej [*], cioci a babci siostrze niewiele starszej od niej 1 - 2 sezonu też lubiała oglądać i Najbardziej co krytykowała ( jak ) my wszyscy zresztą co oglądamy ten serial ) Arzu . TAKŻE POZDRAWIAMY !!! I CHĘTNIE POZDROWIĘ OD WAS MOJĄ RODZINĘ , TATĘ KTÓRY JEST W TEJ CHWILI ZA GRANICĄ, I ŁĄCZYMY SIĘ PRZEZ VIDEO - ROZMOWĘ .

    18.11.2020 20:56
  • B bardzo mnie uspokaja (gość)

    Bardzo mi się podoba

    18.11.2020 20:48
  • Lejek (gość)

    Ludzie koniec świata !!!! Ma wkrótce być !!!

    18.11.2020 20:37
  • obej (gość)

    Pani Natalio dzięki za życzonka i ze wzajemnością, tylko dwa razy mocniej dla Pani i wspomnianej babci. Ja z moją babcią niejeden odcinek razem patrzyliśmy. Proszę się trzymać sztywniutko, musimy mieć siłę dotrwać do końca, a to już tylko bagatela 305 odcinków! Drugiego takiego serialu to chyba nie wynajdą.

    18.11.2020 20:28
  • Izunia (gość)

    Ta rana to taki stary strup na Dupie m łeb jak kon chuculski wstrętne stara baba jaga nogi ma jak ka szanka

    18.11.2020 20:03
  • Izunia (gość)

    Ta rana to taki stary strup na Dupie m łeb jak kon chuculski wstrętne stara baba jaga nogi ma jak ka szanka

    18.11.2020 20:03
  • Izunia (gość)

    Ta rana to taki stary strup na Dupie m łeb jak kon chuculski wstrętne stara baba jaga nogi ma jak ka szanka

    18.11.2020 20:03
  • Jury (gość)

    Tylko bez urazy ja ;)

    18.11.2020 19:49
  • Do ja ; (gość)

    Gniot jak gniot ale Przynajmniej jest coś do oglądania niż wiadomości.

    18.11.2020 19:44
NowszeStarsze