"Elif" odcinek 860. Wszystkie plakaty z Elif przepadają. Wina Tarika wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif nie mogła doczekać się momentu, aż jej plakaty pojawią się na mieście. W 860. odcinku "Elif" wszyscy są w szoku po informacji o tym, że w magazynie był pożar. Sprawdź, co się wydarzy w 860. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 860. w czwartek, 19.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Murat Prosçiler) usłyszł rozmowę Kerema (Nevzat Can) z Macide (Nur Gurkan) i wkradł się na skrzynkę mailową Kerema. Postanowił nie dopuścić do tego, aby plakaty z Elif (Isabella Damla Güvenilir) zawisły na ulicach całego miast.

Tarik dowiaduje się o plakatach z Elif. W magazynie wybucha pożar! Zobacz więcej

W 860. odcinku "Elif" wszyscy są wstrząśnięci wieścią o pożarze w firmowym magazynie. Keremowi nie udaje się ukryć pożaru przed Macide, jednak w trosce o zdrowie matki stara się umniejszyć sprawę i ukrywa przed nią, jak wielkie ponieśli straty. Elif, która liczyła na to, że dzięki plakatom reklamującym nową kolekcję, Melek (Selin Sezgin) ją odnajdzie także jest bardzo smutna.

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Tymczasem Melek nie może sobie poradzić z tęsknotą za córką. Vildan (Özge Yıldırım) podejrzewa, że to Tarik zlecił podpalenie magazynu.

Süreyya już tak nie wygląda! Melisa Döngel jest teraz blondynką. Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Naprawdę tak was kręci ten film? Ja oglądam jednym okiem, bo inaczej się nie da. Ciągnie się ten serial, jak flaki z olejem i zawsze jest tak, że temu złemu wszystko się udaje, zawsze podsłucha w odpowiednim momencie i uda mu się ukryć wszystkie swoje świństwa, a gdy wydaje się, że matka z córką powinny się spotkać, to akurat się rozminą. Ten sam wzorzec powtarzany od początku serialu. Jeśli brak im pomysłu na inne rozwiązania, niech przestaną kręcić ten gniot, bo obrażają moją inteligencję.

    18.11.2020 19:37
  • Ja (gość)

    Naprawdę tak was kręci ten film? Ja oglądam jednym okiem, bo inaczej się nie da. Ciągnie się ten serial, jak flaki z olejem i zawsze jest tak, że temu złemu wszystko się udaje, zawsze podsłucha w odpowiednim momencie i uda mu się ukryć wszystkie swoje świństwa, a gdy wydaje się, że matka z córką powinny się spotkać, to akurat się rozminą. Ten sam wzorzec powtarzany od początku serialu. Jeśli brak im pomysłu na inne rozwiązania, niech przestaną kręcić ten gniot, bo obrażają moją inteligencję.

    18.11.2020 19:37
  • Natalia (gość)

    Tarik zniszczył cały magazyn bo dowiedział, się że Elif będzie robić karierę będąc na tych plakatach w całej Turcji i nie chce za wszelką cenę aby Wszystko wyszło na jaw że przez cały ten czas od wypadku że ukrywał Melek małą córkę, a ta biedna mała Elif miała wszelką nadzieję że jej kochana mama zobaczy i ją szybko odnajdzie a los zdecydował inaczej i to wszystko przez tego nikczemnego podłego i okrutnego człowieka jakim jest Tarik Też bardzo mi jest żal jego ciężarnej żony co ona musi znieść i czuć w takim stanie gdzie nie można się ani trochę denerwować czy za bardzo męczyć na dodatek z tą fałszywą przyjaciółką ! Raną która chce przez jej intrygi rozbić jej małżeństwo - takie toksyczne małżeństwo . I całościowo rozumiem dlaczego Macide zbytnio za nim nie Przepada no nic Taki film też coś musi, się dziać bo inaczej by było nudno i by oglądalność by spadła o połowę. - JESZCZE DALEKO DO ŚWIĄT TO ŻYCZYMY WAM ZDROWYCH I SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, POMIMO ŻE PANUJE PANDEMIA KORONAWIRUSA I JEST NAM SZCZEGÓLNIE CIĘŻKO . - chciałambym jeszcze dodać że nasza babcia choć jest bardzo schorowana, i tak dalej to małe wypadki też się (jej )zdarzają kilka dni temu przeżyliśmy szok ! Szczęście w nieszczęściu nic wielkiego się jej nie stało - a mogło ja już ( kilka razy pomogłam mojej babci ) tak jak rok temu gdzie np stanąć na nogi dosłownie jak o 5.00 nad ranem usłyszałam krzyki stałam szybko z mojego łożka i trzymając dwoma rękami pomogłam jej stać . Ja nie tylko przy babci rozkładam ręce żeby móc pilnować a jeszcze się znaleźli tacy ludzie co za mnie się Podszywali, i musiałam poprawiać co nie miara moje emocje też mają swoje granice ! Ludzie tak nie można , drugiemu osobie taką krzywdę ( psychiczną robić) ja mam choć słabe serce nie mogę się denerwować a jeśli już to np duszności mnie łapią jak przy Astmie prawie, a jeszcze mam kilka objawów od mojej dolegliwości.

    18.11.2020 18:27
  • no cóż (gość)

    Nie ma co się ekscytowac i używać brzydkich słów. To tylko serial.Zbyt długi .Zakończenie niczego istotnego nie wniesie.

    18.11.2020 17:11
  • Gość (gość)

    Tarik będzie więzieniu wsadzi tego skurwysyna kochanka, ale najpierw żona go nakryj z raną kochanką i straci dziecko , nie mogę patrzeć na tego bydlaku jak traktuje elif i resztę rodziny

    18.11.2020 16:51
  • Basia (gość)

    A j nie mogę sie doczekac do odcinka kiedy wszystko sie wyda i tego Tarika, oszusta, bandytę wsadza do wiezienia na dożywocie za wszystkie jego machloje, i krzywdy ELIF I nie tylko jej ale i jego żony która zdradza i oszukuje ja na kazdym kroku z Raną, nareszcie ktos mu wybije z głowy majatek, życzę mu dozywocia!!!

    18.11.2020 16:43
  • Basia (gość)

    A j nie mogę sie doczekac do odcinka kiedy wszystko sie wyda i tego Tarika, oszusta, bandytę wsadza do wiezienia na dożywocie za wszystkie jego machloje, i krzywdy ELIF I nie tylko jej ale i jego żony która zdradza i oszukuje ja na kazdym kroku z Raną, nareszcie ktos mu wybije z głowy majatek, życzę mu dozywocia!!!

    18.11.2020 16:40
  • bej (gość)

    Tarik jakie kocie ruchy miał na korytarzu, nie dziwota, że kręci tyle kobiet.

    18.11.2020 16:02
  • Teresa (gość)

    Rewelacyjny serial.Nie mogę się doczekać następnego odcinka.

    18.11.2020 14:49
NowszeStarsze