"Elif" odcinek 865. Ostra kłótnia Rany i Tarika. Kobieta straci przytomność! Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 865. odcinku "Elif" Kerem decyduje się na szczerą rozmowę z matką. Czy kobieta zrozumie dlaczego syn zataił przed nią prawdę o pożarze? Tymczasem Rana traci przytomność. Co z nią będzie? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 865. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 865. w czwartek, 26.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kerem (Nevzat Can) przeprowadza szczerą rozmowę z Macide. Wyjawia matce, że nie mówił jej o pożarze, gdyż wstyd było mu przyznać się do porażki. Stan Macide (Nur Gurkan) znacznie się polepsza. Razem z domownikami i zasiada przy świątecznym stole. Zaprasza do niego również Elif (Isabella Damla Guvenilir) i Vildan (Özge Yıldırım).

Rana próbuje nakłonić Elif do mówienia. Macide poznaje prawdę o pożarze!Zobacz więcej

Rana (Yıldız Asyalı) spotyka się z Cemem i opowiada mu o swoich podejrzeniach w związku z Tarkiem. Po jego odejściu do domu Rany przychodzi Tark (Murat Prosçiler).

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Między nim a byłą kochanką dochodzi do szarpaniny. Rana upada na podłogę i traci przytomność! Co z nią będzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • robe (gość)

    Vildan pewnie poznała go ileś kg/lat temu, kiedy śpiewała w nightclubie, a Tarik piął się w strukturach półświatka i już jej tak zostało. Dziwniejsze jest to jak namówił na ślub taką hrabiankę jak Humi, nie mówiąc już o lisicy Ranie, która z łowczyni staje się zwierzyną. Cem być może jest jej niedoszłą ofiarą, no na pewno nie poznali się w meczecie : )

    26.11.2020 22:58
  • Asiunia (gość)

    A Elif niechcący wygadała się Sureyi, bo była jeszcze osłabiona po chorobie, więc nie myślała.

    26.11.2020 22:18
  • Asiunia (gość)

    Ciekawe co Vildan widzi w tym paskudnym Tariku. A Cem nie wygląda na oszusta i intryganta

    26.11.2020 22:15
  • bobe (gość)

    Elif już się trochę wygadała Sureyi o Melek, ale ucichło. Pani Macide wcześniej powtarzała, że gość to gość, co prawda mówiła to w stosunku do Pandy, ale może dlatego Humi milczała. Vildan nie lubi żadnych gości, bo co innego państwo, a obce osoby, którym służy, Ona tam pracuje, żeby sobie na Tarika popatrzeć chyba. Cem pomaga jej chyba z solidarności oszustów. Mnie co zadziwia to, że Melek nie pokazała zdjęcia Elif Julide, że nie ma go w pokoju, scenariusz chyba dopisywany na kolanie.

    26.11.2020 21:04
  • Gość (gość)

    Ta głupia Humi nie miała swojego języka, żeby wyprosić Ranę?! a było widać po niej że była jej nie chętna odkąd Macide zasłabła. Brawa dla Vildan, że wygoniła to wredne, złośliwe i wścipskie babsko. Nie każda służąca odważyłaby się to zrobić. Przecież to Humeyra jest pania domu i to jest jej obowiązek wyprosić niechcianych gości. Vildan poza tym nie musiała mówić Elif, żeby nic nie mówić Ranie o sobie. Nawet Vildan i rodzinie Haktanir nic nie papla to tym bardziej tej obcej babie nic nie powie. Ja się zastanawiam dlaczego przyjaciel Rany bierze udział w jej intrygach, co on z tego ma?

    26.11.2020 17:33
  • bobey (gość)

    Leman to osoba staroświecka, rachunki płaci na poczcie, mięso kupuje u rzeźnika to i wnuki chce mieć "naturalne", poza tym jeszcze sąsiadka ją podjudzała, a Istambuł to nie Ameryka. Pewnie dałaby im parę dni na opuszczenie domu, tym bardziej, że już po zimie, to raczej ona sfinansowała ten dom. Humi zaś trzyma sztamę z Pandą to i Reyhan pogoniła, bo widziała co się świeci, no i do niedawna ogólnie strasznie poniewierała służbą, żeby odbić sobie docinki sympatycznego Tarika, teraz trwa jej metamorfoza.

    26.11.2020 12:01
  • Gość (gość)

    Dlaczego Leman podejrzewa Julide o złe intencje, przecież po jej twarzy widać, że jest dobra, zbiedzona i wystraszona. Ciekawe co by Leman zrobiła jakby dowiedziała się, że to właśnie ona mieszka w tym domu, który wybudowała dla safaka i jego przyszłej rodziny. Nie rozumiem też podejrzenia Humeyry wobec Reyhan, po niej też widać, że to wrażliwa i dobra dziewczyna, rozumiem, że może mieć złe przeczucie w stosunku do Vildan albo mogłaby mieć do Goncy, bo po ch twarzy widać, że są cwane.

    26.11.2020 09:05