"Elif" odcinek 866. Tarik zostawia nieprzytomną Ranę na pastwę losu! Bliscy martwią się o Kerema! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rana w 866. odcinku "Elif" trafi do szpitala, a Kerem będzie próbował wrócić do równowagi psychicznej po pożarze. Z pomocą przybędzie Süreyya. Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie 866. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 866. w piątek, 27.11.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po przybyciu Cema Tarik (Murat Prosçiler) wymyka się z mieszkania Rany (Yıldız Asyalı). Jest zaniepokojony jej stanem zdrowia. Mężczyzna zawozi Ranę do szpitala. Po powrocie do domu próbuje dowiedzieć się od niej, co się wydarzyło. Rana będzie jednak chronić Tarika; jest przekonana, że ten wciąż ją kocha.

Kerem coraz bardziej lubiany przez widzów! Kim jest wcielający się w niego aktor Nevzat Can? Ma dziewczynę?Zobacz więcej

Problemy nie omijają też Kerema (Nevzat Can), który nadal nie wrócił do równowagi psychicznej po pożarze. Bliscy martwią się o niego. Pomocną dłoń wyciągnie do niego Süreyya (Uğur Özbağı), która spróbuje zrobić wszystko, żeby podnieść go na duchu.

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Jej troska nie w smak będzie Parli (Seyda Bayram), która jest zazdrosna o Kerema.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Elka (gość)

  Ta rodzina Haktanirów to jakaś dupa wołowa, nie potrafią Parli sprowadzić do pionu. Jedynie Vildan sprowadza ją na ziemie choć jest służącą tak, że nie ma siły sie poskarzyć na nią dla Macide i Humeyry i nawet nie fatyguje jej, żeby ją obsłużyła. I słusznie jak tak się panoszy w obcym pałacu jak u siebie to niech teraz jaśnie pani sama się obsłuży. Panda wyżywa się również na biednej Elif. Szkoda, że zamiast Elif nie ma w rezynecji Inci, ona na pewno by jej wytargała wszystko a nawet Tarikowi tak jak Leyli i Arzu

  28.11.2020 14:48
 • rob (gość)

  Vildan się tam zajedzie fizycznie i psychicznie. Kiedy wynajmowała dom z Elif to była znośna. Reyhan to by jeszcze maść zrobiła dla pani Macide. Parla pewnie imprezowała za granicą albo zatrzasnęli ją na weekend w bibliotece, teraz na pewno da Sureyi i Vildan do wiwatu, ma prawo walczyć o dziedzica fortuny Haktanir.

  27.11.2020 20:31
 • Gość (gość)

  Vildan tylko ciągle narzeka, jak jej sie nie podoba ta praca to niech ją zmieni. Nie rozumiem dlaczego miała wąty do Sureyi, przecież to jest inteligentna i dobra dziewczyna. Za to Vildan potrafi załatwić nie wdzięcznych gości jak Parla. Reyhan też by mogła ją tak załatwić, że odechciałoby jej się przychodzić. Widze, że Humeyra już nie jest tak zachwycona wizytą Parli jak kiedyś. Dziwne, że nie zjawiła się w rezydencji odrazu, kiedy było tuż po pożarze magazynu, a przecież nadal zależy jej na Keremie to powinna być tym bardziej przejęta, bo chyba niechciałaby mieć męża bankruta. Nawet pocieszyć nie umie.

  27.11.2020 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×