"Elif" odcinek 871. Elif wymyka się z rezydencji! Parla psuje romantyczną niespodziankę Kerema dla Süreyyi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Elif wymyka się z rezydencji, aby rozwiesić w okolicy plakaty reklamowe. Tymczasem Melek zaczyna pracę w domu rodziny Haktanir. Co jeszcze wydarzy się w 971. odcinku "Elif"? Sprawdź streszczenie!

Multimedia

"Elif" odcinek 871. w piątek 4.12.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 871. odcinku "Elif" domownicy nie są świadomi nieobecności Elif (Isabella Damla Guvenilir). Tymczasem dziewczynka wymyka się z rezydencji, aby rozwiesić w okolicy plakaty reklamowe i dać tym samym wskazówkę Melek (Selin Sezgin). Wcześnie rano do rezydencji przyjeżdża Parla.

Yildiz odchodzi z pracy. Macide chce zatrudnić Melek! Zgodzi się? Zobacz więcej

Wita ją Melek, która tego dnia rozpoczęła pracę w domu rodziny Haktanr. Parla, zdziwiona, że Kerem (Nevzat Can) jeszcze nie wstał, każe Vildan go obudzić. Okazuje się, że Kerem w tajemnicy przed wszystkimi przygotował na tarasie śniadanie dla siebie i Süreyyi. W ten sposób chce się Süreyyi odwdzięczyć za wsparcie i zaufanie. Dziewczyna jest zauroczona niespodzianką.

OGLĄDAJ serial "Elif" ONLINE w TVP VOD

Romantyczną rozmowę przerywa im Parla, która dowiedziawszy się od Vildan o śniadaniu, dołącza do nich i wspominając o napaści postanawia po raz kolejny zawalczyć o Kerema.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×