"Elif" odcinek 872. Elif rozpoznaje na ulicy Melek! Matka i córka w końcu się spotkają? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W poniedziałek, 7 grudnia, sporo wydarzy się w serialu "Elif". Macide rozpozna Melek jako Sere, a Kerem jeszcze bardziej zbliży się do Süreyyi. Czy będą w końcu razem, a może Parla znowu namiesza? Sprawdź, co wydarzy się w 872. odcinku "Elif".

Multimedia

"Elif" odcinek 872. w poniedziałek 7.12.2020 o godz. 14:00 w TVP1! - sprawdź program tv

W 872. odcinku serialu "Elif" Macide (Nur Gurkan) poznaje Melek (Selin Sezgin) jako Sere, nie ma pojęcia, kim naprawdę jest kobieta, która rozpoczęła pracę w ich domu. Macide prosi Mustafę, żeby zamieszkał w dzielnicy biedoty, w której niegdyś mieszkała Melek. Wierzy, że dzięki temu uda im się trafić na jej ślad.

Nevzat Can przeszedł metamorfozę. Jak serialowy Kerem wygląda w krótkich włosach?Zobacz więcej

Parla (Seyda Bayram) robi wszystko, żeby Kerem (Nevzat Can) skupił na niej całą swoją uwagę. Jej plan nieświadomie psuje Hümeyra (Berna Keskin). Kerem zostawia Parlę pod opieką siostry, a sam wychodzi z Süreyyą (Melisa Döngel). Vildan (Özge Yildirim) odkrywa nieobecność Elif (Isabella Damla Guvenilir) w domu. Pod pretekstem wyjścia na zakupy, rusza na jej poszukiwanie.

Tymczasem dziewczynka kończy rozwieszanie plakatów i wraca do domu. Niedaleko rezydencji z oddali widzi Melek, zanim jednak zdąży się upewnić, że to rzeczywiście jej mama, zatrzymuje ją wściekła Vildan i zabiera z powrotem do rezydencji. Podczas wspólnego wyjścia Kerem podarowuje Süreyyi bransoletkę. Podczas posiłku w skromnej smażalni na nabrzeżu, Kerem zauważa jeden z plakatów zawieszonych przez Elif.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • TAdzik (gość)

    ale bajadera , takaą bajkę każdy by potrafił zrobić,Edit i mexel spotkają się na ulicy zauważą to ludzie tadzika i porwą obie i wywiozą do Bułgarii

    08.12.2020 11:26
  • robo (gość)

    Yusuf 2 razy dostał nożem za to, że bronił Melek. Spieniężył też majątek po rodzicach czyli kilka mln dolarów na okup Elif, leczenie Selima itd. No i ta wielka posiadłość w centrum Stambułu. Załatwił pracę dla znajomych ze szwalni. Na początku, kiedy był panem z księgarni Melek miała go za dziwaka. Zamach sprowokowała Macide, Yusuf przytomnie odrzucił brudny majątek. Oczywiście czas pokaże, co będzie dalej.

    07.12.2020 13:50
  • Gość (gość)

    Melek nie jest taka, żeby lecieć na kasę widać to było na przykładzie Veysela i Yusufa. A związała się z nim zanim jeszcze nie dowiedziała sie, że jego ciotka Macide przepisała na niego majątek. Mówi się, że jej znajomi płacą słono za przyjażń z nią, a tu prosze ona z Elif płaci wysoką cenę za związek z Yusufem, chociażby przez niego Tarik czycha na życie Melek i Elif.

    07.12.2020 10:46
  • robzomb (gość)

    Nie no ludzie już od 1 odcinka co Elif za kotkiem trafiła do Emirolu to wiadomo, było że logika nie będzie mocną stroną serialu. Sureya jak Sureya biznes lunche, cykanie fot, ale co ten Adonis Yunus kręci z Birce to nie wiem. Melek jak spotka Elif to pewnie po 20 odcinkach Arzu znowu ją porwie, ciekawsze jest z kim teraz pani Melek będzie kręcić, no na pewno nie z biedakiem, Vey$el nieźle ją wyleczył.

    06.12.2020 21:03
  • Ewka (gość)

    W Turcji być może albo może tylko w filmie nie ma obowiązku chodzenia do szkoły. Elif być może ukrywa prawdę o sobie, żeby sobie nie zaszkodzić. Nawet Vildan nie wie o niej co Tarik. Czeka na rozwój sytuacji, na przykład nikt nie wie, że przyjęła propozycje modelki tylko po to żeby ją mama znalazła. Myślę jakby odzyskała swoją mamę, to wtedy powiedziałaby prawdę o sobie rodzinie Haktanir.

    06.12.2020 19:09
  • Gość (gość)

    Elif wielka dziewczyn ka a nie chodzi do szkoły i nikomu to nie pr, eszkadza. A mówić to nie potrafi - stanie na środku salonu i ani be ani me

    06.12.2020 17:08
  • Poracha (gość)

    Tego się nie da oglądać !!!!!!!!! Szkoda czasu na to g......o!!!!

    06.12.2020 14:48
  • Ola (gość)

    Pragnę tylko spotkania Elif z mama.

    06.12.2020 13:30
  • Alla (gość)

    Po co oglądacie A potem piszecie że wam się niepodoba

    06.12.2020 11:56
  • Goha (gość)

    Sureya pewnie planowała zostać utrzymanką Kerema. Leman niby taka sprytna baba a podejrzewa osoby o złe intencje tych co nie trzeba np. Julide. A u Alev nic nie podejrzewa, a po jej wazelinie można wyczuć, że coś knuje. W Turcji tak jak u nas zatrudniają stare niemoty jako stróży. Dziwne, że Elif więcej pomagała Reyhan i Yildyz w pracach domowych niż Vildan teraz pomaga. A przecież ona też nie raz zrobiła dla niej coś dobrego, chociażby uratowała jej życie przed psychopatą Tarikiem.

    06.12.2020 10:55
  • wew (gość)

    Szybsze tempo....bo się niemiłosiernie wlecze.Ale film ok

    06.12.2020 10:47
  • Za 2 miesiace (gość)

    Sie Spotkaj dopiero. Masakra

    06.12.2020 09:12
  • Mela (gość)

    Tak, spotkają się za 3 lata😁

    05.12.2020 17:28
  • Mela (gość)

    Tak, spotkają się za 3 lata😁

    05.12.2020 17:27
  • Jo (gość)

    Ale mnie ten film wkurza 🤣ale wciaga i dalej ogladam ....

    05.12.2020 10:31
  • Alicja (gość)

    Ten film to totalna bzdura.

    05.12.2020 01:56
  • robzomb (gość)

    Evet, evet, ale jednocześnie Vildan należy do fanklubu Tarik beya , stąd choćby niechęć do Rany.

    04.12.2020 21:28
  • Gość (gość)

    Vildan to przekupna osoba, dała sie przekupić Parli. Pomagała Tarikowi ukrywać Elif, bo on obiecał jej wcześniej pewnie niezłą sumkę a ona mu uwierzyła, a tak naprawdę ją podpuścił. A póżniej działała tylko pod wpływem gróźb.

    04.12.2020 21:05
  • robzomb (gość)

    To moja hipoteza z Vildan, w końcu czasem ich wspierała, kiedyś tez wspominała o bombie, która zatrzęsie rodziną Haktanir, no ale to może być cokolwiek. Tylko Reyhan i Zeynep by odmówiły, ale w podzięce los ich nigdy nie szczędził.

    04.12.2020 20:30
  • Anna (gość)

    Jedna wyszła druga przyszła kiedy się wreszcie zejdą...